HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE

Príspevok v téme: HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE
babulka

Ahojte dievčatá, už som si prečítala niekoľko príspevkov na tému HPV, ale aj tak by ma zaujimalo ako mám správne identifikovať takú bradavicu. Nikdy som to nemala a teraz neviem či je to ono alebo nie. Našla som si dva výrastky tam dole, nie na genitáliách ale pri. Jeden na jednej strane a druhy na druhej, ked si po tom prejdem tak to citim len ako zhrubnutú kožu, neprevísa to, nie je to velke, takže neviem ci su to bradavice alebo nie.Neviem ani ako by mi to vypaľovali ked to mam iba ako malý hrbolček, nemá mi tam čo odpadnúť. Na cytologických testoch mi zistili stupeň II a dole bola zaškrtnuté - LE a ER..neviem čo to znamená - ak viete, poraďte. Výsledok je spred mesiaca a asi pred 3 týždňami ma vyšetroval gynekológ a ten mi na tie výrastky nepovedal nič. Teraz neviem či si ich nevšimol alebo...
Ak by ste mi mohli v tomto poradiť bola by som vďačná,na najbližšiu kontrolu mám isť v marci a neviem či v tomto prípade môžem mať pohlavný styk, či môjho partnera uchráni kondóm, ak by to boli bradavice. Ďakujem veľmi pekne za rady, sú pre mňa veľmi potrebné. Ešte raz ďakujem

RNG

Befungin je suchy vytazok z huby chaga, ktora rastie na brezach.
Spravne ucinne davkovanie vytazku z chagy je 7 az 10 gramov denne.
Davkovanie chaparalu(larrea tridentata) je 2x1 gram denne.

dvojbotka

jaaaj :) a ono je to v akej form?je to nieco susene alebo tekutina?...lebo je tam obchod so sypanymi cajmi a aj jeden s eko vecickami ...tak aby som aspon tete vedela blizsie povedat co zhanam.

RNG

Dvojbodka, stara trznica v Bratislave je celkom mala. Ja som tam uz nebol aspon 10 rokov, takze neviem, kde to predavaju. Mam to len z informacii jedneho z fora.

RNG

Befungin najdes v Bratislave v Starej trznici.
Chaparal(larrea tridentata) je aj v mojich obchodoch, ako aj mnozstvo inych spomenutych(selen, aloe,zinok,l-cystein,astragalus...)

bianchii

ahojte mohli by ste mi niekto poradit kedy by ten epigen mal zacat ucinkovat bo mam krem a pouzivam ho uz asi tyzden no zatial nezabera!a inak zhanala som v lekarnach aj lieky ako ten befungin a ine ale vobec o nich nic nevedeli...poradte mi niekto dakujem!

RNG

Bianchi, mam zase opakovat antiviralne?
Vies co, chod rovno na najsilnejsi, ktory je dostat na Slovensku, alebo Befungin alebo Chaparal(larrea tridentata). A jedz selen a kokosovy olej, pi aloe...

kamoska1

ako som uz pisala mnohokrat, mne pomohla návšteva imunológa a ten mi predpísal ISOPRINOSINE - antivirotikum a k tomu veľa enzýmov v strave+ Wartec krém - ale trvá to mesiace,kým sa z toho človek dostane a pri krátkodobomoslabení imunity sa vždy znovu objavia...mňa to trápi už odmarca minulého roka

bianchii

dakujem RNG no mozes mi prosim ta poradit co by som mala robit mam prist za doktorom nech mi predpise antiviralne lieky mozem o to vobec ziadat?alebo ho mam zas vymenit ja uz vazne neviem!!!