HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE

Príspevok v téme: HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE
babulka

Ahojte dievčatá, už som si prečítala niekoľko príspevkov na tému HPV, ale aj tak by ma zaujimalo ako mám správne identifikovať takú bradavicu. Nikdy som to nemala a teraz neviem či je to ono alebo nie. Našla som si dva výrastky tam dole, nie na genitáliách ale pri. Jeden na jednej strane a druhy na druhej, ked si po tom prejdem tak to citim len ako zhrubnutú kožu, neprevísa to, nie je to velke, takže neviem ci su to bradavice alebo nie.Neviem ani ako by mi to vypaľovali ked to mam iba ako malý hrbolček, nemá mi tam čo odpadnúť. Na cytologických testoch mi zistili stupeň II a dole bola zaškrtnuté - LE a ER..neviem čo to znamená - ak viete, poraďte. Výsledok je spred mesiaca a asi pred 3 týždňami ma vyšetroval gynekológ a ten mi na tie výrastky nepovedal nič. Teraz neviem či si ich nevšimol alebo...
Ak by ste mi mohli v tomto poradiť bola by som vďačná,na najbližšiu kontrolu mám isť v marci a neviem či v tomto prípade môžem mať pohlavný styk, či môjho partnera uchráni kondóm, ak by to boli bradavice. Ďakujem veľmi pekne za rady, sú pre mňa veľmi potrebné. Ešte raz ďakujem

zuzuuuu

ahojte baby. aj ja pridam svoju skusenost. mala som partnera a ten mal na penise taky drobny kozny vyrastok uplne splyval s penisom. vobec som mu neprikladala vyznam a ani som dovtedy nepocula nieco o kondilomoch. po pol roku sexu s nim sa mi zacali robit take drobne bradavicky farby koze.postupne sa mi rozsirovali a zvecsovali mala som ich vsade aj v okoli konecnika aj vo vnutri posvy.hanbila som sa ist na gyndu.neskor to uz bolo neznesitelne,svrbelo to aj palilo tak som isla. na gynde mi zistili mikozu a mala som sa ist objednat na interne na vyskrab. s partnerom som sa toho casu rozisla, dlhsie sme spolu nespali, po vylieceni mikozy mi zacali miznut same od seba, nemala som ich cez rok a teraz uz znova pocitujem palenie a mam pocit ze pod kozou sa mi znovu robia. nemozu mat kondilomy nieco spolocne s mikozou?

veronika

zaujali ma rady RNG. bradavice mám už asi 5 mesiacou.. liečila som sa aj homeopatikami ale nezabrali mi.. stále skúšam niečo nové. teraz užívam hlivu ustricovitú. chcela by som vedieť, či by tie rôzne minerály a vitamíny ktoré majú zvýšiť imunitu a zabrániť tak vzniku mohli pomôcť v liečbe aj mne, alebo je to len prevencia a keď je choroba už v takom štádiu tak je to zbytočné.. mám totiž tie bradavice už dosť veľké.. za odpoveď ďakujem

RNG

Oprava, omluvam sa , Befungin predavany doma ma neznamy obsah sucheho extraktu z huby chaga.
Klinicky ucinne davkovanie sucheho vytazku z chagy je 7 az 10 gramov denne,
susenej chagy 30 gramov denne.
Kedze ale Befungin ma neznamu koncentraciu sucheho vytazku z chagy, nemozem ho dalej odporucat.
Odporucam radsej larreu tridentatu(chaparal) tu mam aj osobne odskusanu v davkach 2x1 gram az 3x1 gram denne(s jedlom)cistej byliny alebo s pridavkom zinku a aloe.

RNG

Oprava, omluvam sa , Befungin predavany doma ma nesnamy obsah sucheho extraktu z huby chaga. Klinicky ucinne davkovanie suicheho vytazku z chagy je 7 az 10 gramov denne,
susenej chagy 30 gramov denne.
Kedze ale Befungin ma neznamu koncentraciu sucheho vytazku z chagy, nemozem ho dalej odporucat.
Odporucam radsej larreu tridentatu(chaparal) tu mam aj osobne odskusanu v davkach 2x1 gram az 3x1 gram denne(s jedlom)ciostej byliny alebo v s pridavkom zinku a aloe.

merienn

anička máš kondylomi sú to to bradavice ktoré sa prenášajú pohlav.stykom,je to vlastne druh HPV vírusu,mala by si navštíviť gynekologa lebo sa ti to bude rozmnožovať.

anička

Ahojte.Mam 21 a ešte som nebola u gynek.Sice nežijem velmi pohlavnym životom,ale niekedy s priatelom,ktory je cudzinec,si rad zašantim.Stala sa mi taka vec,že som si našla malu vyražku,alebo neviem čo to je...na pravej strane nohy asi 10cm od genitalii,a asi pred rokom sa mi to spravilo aj pri konečniku,ale stale mi to zmizlo.Mohli by ste mi prosim vas poradiť,čo to može asi byť?ďakujem

sadraaaa

boli to vypalenie tych bradavic? ako to prebieha? kolko sa za to plati a ako dlho po tom mozeme mat pohlavny styk?