Červenanie - ako tomu zabranit?

Príspevok v téme: Červenanie - ako tomu zabranit?

Mojím problémom je červenanie - strach zo začervenania sa v určitých situáciách. Je to nepríjemné a trápne zároveň. Napr. červenám sa skoro vždy, keď sa ma niekto niečo osobné spýta, keď mám v spoločnosti povedať svoj názor, teda skoro vždy. Je to veľmi ponižujúce. Ak môžte pomôžte, ďakujeeeeeeem.
------------------------

WSJGJFGFHGF

ahoj Nexus,dnes v praci bolo dusno,po volne si ta kazdy vezme do huby,sefka mala na mna keci tipu ze som zabudliva a dalsie vymysli ktore ju napadli.Robim na Hotelu,chyznu,uz 7 rokov to som uz asi pisala,aj sme hladali do kuchyne umyvaca riadu ale uz je to obsadene,od kolegyni chalan.Tu prsi uz treti den a je zima,ochladilo sa,pred tym bolo krasne teplucko aj v plavkach som bola na balkone.a teraz tento hnus,a co ty,mas pracu na SK?kolko mas rokov,a odkial si ,staci MPZ

nexus

WREOWINWR...jaaj co sme si to sme si :)zakopajme vojnovu sekeru :) howgh..
a ako inac, to noveho v Italsku?
v com spociva tvoja robotka?
da sa tam zohnat praca v tych horach? aj by som isiel..hoci aj riady umyvat :)

WSJGJFGFHGF

nie tak som to nepochopila len konstatujem co si pisal ze sa ti nezda ze si pisem so mnou perverznosti,neprotirec si.tak sa stebou vsetci lucime,uz po nas nesteknes ako mas tu svoju Amatu,to bol len tvoj citat.

nexus

...keby to bolo sprechen am gesicht, jak hovoris, tak by to nebolo nejake hrozne...a spritzen...no to mmoze byt celkom prijemne :))
ale ved to bolo v nejakej suvislosti inej, podrobnosti som zabudol...
to nieze ja by som tebe chcel :) ci ty si to tak pochopila?

nexus

..po taliansky neviem, na rozdiel od nemciny, to som si len v slovniku prekladal...ale strasne rad by som vedel...aspon zaklady...

nexus

..mne sa nezda, ze by som si s tebou pisal nejake perverzarne :)mam jednu amatu, celkom ju mam rad...ale to neznamena, ze si s nikym nemozem pisat..
koniec koncov, toto nieje zoznamka.. :)
ale chcem to tu zabalit, lebo to vyciciava cas..a vyuzivat ho uzitocnejsie...
a je to navyse taka mala zavislost...:)

WSJGJFGFHGF

tak dam ti lekciu,ta posledna otazka bola ci vie tvoja laska ze si tu somnou pisas take perverzarne a dalsia bola ci si uz nasiel tu Lasku,ci niekoho mas.Lebo ty si pisal ze uz mas jednu Amatu.