Červenanie - ako tomu zabranit?

Príspevok v téme: Červenanie - ako tomu zabranit?

Mojím problémom je červenanie - strach zo začervenania sa v určitých situáciách. Je to nepríjemné a trápne zároveň. Napr. červenám sa skoro vždy, keď sa ma niekto niečo osobné spýta, keď mám v spoločnosti povedať svoj názor, teda skoro vždy. Je to veľmi ponižujúce. Ak môžte pomôžte, ďakujeeeeeeem.
------------------------

WSJGJFGFHGF

ahoj Nexus,jde to ale dre to.noveho nemam v podstate nic,stale na comple,Drahy este neprisiel,bude to este trosku trvat.

BD

nie, stale mas zly postoj, ked chces aby cervenanie zmizlo, Nie je dolezite ci zmizne cervenanie, ale to ze ti to nevadi. Ja som sa s tym proste zmierila. Mne cervenanie nikdy nezmizne a mam sa rada aka som.

WSJGJFGFHGF

ahoj BD,ok v pohode tak som sa do toho trosku zamotala ale nevadi,dolezitejsie je ze si sa stoho dostala,ja tiez pomalicky ale iste zacinam chapat ze mi to cervenanie nevadi.Musim sa s tym naucit zit a potom to po case urcite zmizne,ze??????????

BD

Ano , precitala som si to a presne tak som to myslela
Moje cervenanie neprestane, ked si z neho robim srandu, ale napriek tomu je dolezite robit si z cervenania srandu, aby som ho nebrala tak vazne a nebranilo mi to v komunikacii s inymi ludmi ako si pisala ty , ze kvoly tomu menej rozpravas.
Ja viem, ze sa budem cervenat, ale napriek tomu rozpravam a robim si z toho srandu? Uz chapes? Inak to už neviem vysvetlit, to je ta pocitacova bariera, radsej sa rozpravam s ludmi osobne

WSJGJFGFHGF

pisala si "cervenanie nepestane ked si s neho budes robit srandu" a o TRI minuty nato si mi pisala ze je "dolezite si s cervenania robit srandu" fakt nevymislam si.pred chvilou sa mi ospravedlnovala jedna osoba koli tomu ze si to zle precital co som pisala.Nebud nahnevana ani mi prosim nepis nejake urazky,len som s toho teraz fakt mimo

BD

ty si ma este stale nepochopila, ja sa nesmejem z cervenania, aby som sa cervenat prestala, ale preto ze mi mi to nevadi

WSJGJFGFHGF

a to ktomu trapasu co si zacila,ano bol to pre teba mozno sok ze ta tam pred vsetkymi ukazal ze sa cervenas,mne by to v tej chvili tiez pripadalo ze som Hviezda ale ked sa ti to cervenanie stane niekde kde to nechces tak to je neprijemne ale toto bolo fakt dobre a pomohlo ti to nejako?????????????