Červenanie - ako tomu zabranit?

Príspevok v téme: Červenanie - ako tomu zabranit?

Mojím problémom je červenanie - strach zo začervenania sa v určitých situáciách. Je to nepríjemné a trápne zároveň. Napr. červenám sa skoro vždy, keď sa ma niekto niečo osobné spýta, keď mám v spoločnosti povedať svoj názor, teda skoro vždy. Je to veľmi ponižujúce. Ak môžte pomôžte, ďakujeeeeeeem.
------------------------

WSJGJFGFHGF

mne ta knizka pomohla v tom ze som sa otvorila svetu,bola som vzdy ticha voda,koli cervenaniu,nehovorim ze to pomohlo na 100% ale takych 50 tam bude.Vrelo doporucujem vsetkym s malym sebavedomim a depresiama.papa :))))

WSJGJFGFHGF

ahoj Nexus a Anonym P.Suhlasim s Nexusom,neber ziadne lieky,ja mam tiez s tym problemi ale lieky by bolo to posledne co by som brala.Ak ti mozem doporucit kup si knihu MILUJ SVOJ ZIVOT,ta ti urcite pomoze.Viem povies si ako mi moze pomoct kniha ale Tvoj problem je len v tvojej hlave,myslienky ti sposobuju cervenanie a myslienka sa da zmenit,je to tam krasne popisane,ta kniha ti doda sebavedomie,ver mi a ziadne lieky,prosim.

nexus

..je to horsie , ako droga...musis odstranit dovody...pokial je to len cervenanie, to je maly problem...
sam to musis odstranit...
budes mat z toho inu radost, ako zobrat oblbovak a chodit so sklenenymi ocami , jak zombik...
niesi chory...len nezvladas nejake situacie...
riesit to s liekmi je zbabelost...

nexus

..ak ti mozem poradit, s tymi drogami si daj pokoj...radsej si daj pivo, ked to na teba pride...neboj to prejde...
F-ka ma nejake kazdy, ale to nezmnamena, ze treba drogovat kvoli tomu...

anonym_9

ahojte...chcela by som sa opýtať, bola som u psychiatričky a povedala mi, že to sa červenám preto, lebo mám úzkostnú poruchu tzv. Sociálnu fóbiu...dala mi lieky Serlif a Frontin a chcela by som sa spýtať, či tu nie je niekto taký, čo tieto lieky užíval a či pomohli alebo nie a po akom čase...dik