Červenanie - ako tomu zabranit?

Príspevok v téme: Červenanie - ako tomu zabranit?

Mojím problémom je červenanie - strach zo začervenania sa v určitých situáciách. Je to nepríjemné a trápne zároveň. Napr. červenám sa skoro vždy, keď sa ma niekto niečo osobné spýta, keď mám v spoločnosti povedať svoj názor, teda skoro vždy. Je to veľmi ponižujúce. Ak môžte pomôžte, ďakujeeeeeeem.
------------------------

WSJGJFGFHGF

a o tri minuty nato si mi pisala ze je dolezite s cervenania si robit srandu,skus sa nato este raz pozorne pozriet,dakujem

WSJGJFGFHGF

BD,tak teraz sa asi nerozumieme,pisala si mi tam ze citujem"nechcem ta sklamat ale cervenanie neprestane ked si s neho budes robit srandu"

BD

WSJG.. to co som pisala 22.4. som pisala ja. Aby si to spravne pochopila Mne moje cervenanie nevadi a robim si z neho srandu, ale cervenat som sa neprestala. Proste to je v psychike , ze mi to prestalo vadit. Cervenanie vidno, ale mne to nekazi naladu ani nebrani hovorit a smiat sa s ludmi.

BD

Na konci koncertu odovzdavali diplomy vychovavatelom za pracu s detmi. Neviem odkial prisli na moje meno a ani som nepocula ako ma vyhlasili, len ma bol niekto zavolat v zakulisi. Tak som rychlo vybehla na podium a podala som si ruku s ludmi co mi dali diplom a kvet. Usmiala som sa na Andreja Bicana a...
A on do mikrofonu: musim vam nieco ukazat na tejto pani vychovavatelke,- zobral ma dopredu podia- pozrite ako sa krasne cervena, ona sa cervena vzdy ked sa hanbi...
Prezivala som vselico mozne, bol to trapas, ale bolo to celkom zabavne, tak som sa tam na podiu z toho smiala.
Tak a teraz je pre moje cervenanie zo mna este aj hviezda. Co vy na to?

WSJGJFGFHGF

a potom hned a tri minuty si mi napisala uplny opak,tak neviem ci si niekto pozical tvoje inicialy alebo si to fakt pisala ty.

BD

pracujem s detmi. A boli sme na takej sutazi divadiel. Ja som samozrejme ako reziser mala byt len v zakulisi, ale dopadlo to inak ....
Najprv- uz to , bolo dost komicke. Som pred koncertom isla vysvetlit moderatorovi (Andrej Bican) co ma povedat o nasom divadle. Ako som mu to vysvetlovala, opytal sa ma ci to nechcem uviest sama. JA: nie, nekamaratim sa s mikrofonom. ON: vsak vidim, ze ste hned cervena. JA: no super, teraz som este viac ON: hanbite sa? JA: no jasne (vsak sa nerozpravam kazdy den s niekym koho vidim len na televiznej obrazovke) ON: este sa trosku hanbite JA: uz mam aj usi cervene
TAkto nejako to prebiehalo, bolo to velmi zabavne :) a myslela som si, ze to vam musim napisat, ale to som este netusila co ma caka...

BD

Ahojte, tak aby som to tu vratila spat k teme, ak si ma pamatate, pisala som o tom, ze sa velmi cervenam a prijala som to a robim si z toho srandu. Tak teraz som mala moznost dokazat to. To mi fakt neuverite, lebo je to jak ...