ekozahrada

slnko331

ahojte,
no mariaa, mas to zaujimave, ale ako to tak vidim okolo seba, nikde to nie je idealne, by som Ti vedela hovorit aj z vlastnej skusenosti, ale beriem to uz tak, ze clovek fakt nemoze mat vsetko. Si predstav, ze by si mala naozaj vsetko, tak by si nemala co riesit a unudila by si sa z tohto sveta.
Inak ja este vyuzuvam pocasie a v utorok som natrela plechovu strechu na letnej kuchynke na modro, ked uz bola aj ta branka natreta na modro. Inak modra je moja oblubena farba, vzdy som tuzila mat zlty dom a modru strechu. Na dome to nie je mozne, ale aspon ta letna kuchynka bude zlta s modrou strechou.
Inak stale, ak mam trochu casu pletiem, mala si stale pyta dalsi a dalsi kos, stale nema dost. Tak sa majte.

[zruseny12]

sak ano nepocuvam,ale tak musela som ked mi to hovoril do mobilu...
no,co...
kym on pleskal tak bolo ok,ale ked ja som mu chcela nieco povedat,tak zlozil telefon...no fakt je to inteligent...
hovoril mi ako sa mu trasu nohy po mojej sms...a ja mu na to ***a vy viete ako mi je ked nam nedate vyplatu a ja som chora potrebujem lieky atd.viete ake to je?***
tak skoda,ze som ho nevidela ako sa uskrnal aj zo zenou...
ale nechame toho...lebo fakt to nema vyznam,toto riesit...dakujem ti za odpoved...
u nas doobedu bolo krasne a momentalne prsi...

[zruseny12]

chvilu mam cas...kym nevipijem kavu...
AGAVEN...dufam,ze si dobre pochopila...
lebo aj ten VYROK,ZE*** NEMAM CO DOMA ROBIT A BLA BLA***--- POVEDAL ZAMESTNAVATEL DRUHA...***NIE DRUH***

ON MA ZACAL TAKTO SUDIT ATD.ale sak je to jedno...aspon sa mi potvrdila moja pravda...

[zruseny12]

AGAVEN...VIES NEMAM MOC CAS,LEBO MAM ROZROBENU BAZU,ALE AK BUDE CAS POTOM MOZEME POPISAT...ZATIAL TI VELMI PEKNE DAKUJEM...MAJ SA ZATIAL KRASNE A AJ CELA TVOJA RODINA...
PRAJEM TO AJ OSTATNYM NA TETO TEME...