ekozahrada

agaven

no ja by som radsej bola sekera na muza ako tutu mutu a vyuzival a dral ma a co nech si ma tutu majitela ved ten s nim nezije v jednej domacnosti a denne hned by scupkal od neho inak s tou vyplatou to akoby robil schvalne ako ze a co ved posle da aj potom atd ale mas pravdu stanovil a urcila ze ma dat tolko nech da a nie o tyzden alebo dva aked ti sa ti pokazi napr chladnicka atd pracka co budes kupovat na lizin a aj preplatis ale zase aj pytat a pytas svoje no uzas ma tolko dat nech mu da a ze tak povedal o tebe zamest. mne by to lichotilo je malo takych zien co si nedaju na seba kidat vetsinou su pod papucou ty tam nepatris

[zruseny12]

AGAVEN
dakujem ti velmi pekne...PRESNE TAK AJ JA SI MYSLI,ZE JE POD TLAKOM INYCH LUDI...
TOTO SOM CHCELA POCUT...
DAKUJEM TI VELMI PEKNE
JA TO S NIM MYSLIM VAZNE AGAVEN...ALE JE TU VELA LUDI,CO DO NEHO RYPU,LEN ZAUJIMAVE,ZE JEHO ZAMASTNAVATEL POVEDAL,ZE SI HO VAZIL ATD.ALE TAK PRECO S NIM TAKTO ROBI?KAZDU JEDNU VYPLATU MUSIME MAT DOMA DRAMU...
PROSTE NIECO NENORMLANE...
A O SVOKRE AKO PISES,JE TO POMALY VSADE AZ NA***CEST VINIMKY***
OK...DAKUJEM...

NO VYROK
***LEN ABY MAL DRUH LESPIU ZENU AKO ZAMESTNAVATELA*** VYSLOVIL JEHO ZAMESTNAVATEL...
TO ZNAMENA,ZE ON SA CITI TEN,CO MU ROBI DOBRE A JA SOM TA ZLA,CO SA O NEHO ***NESTARAM*** A PRITOM STALE KED JE NEJAKY PROBLEM POMAHAM MU S TYM A TAHAM HO S TOHO...LEN TU MI MAME PROBLEMI ZB.PODLA MNA...KOLI TYM LUDOM NIEKTORYM...TAK ASI TAK...

agaven

maria kde su tie casy co by ta nosil na rukach je skor už pod tlakom inych nepomohlo by aj keby si denne umyvala sporak prala zehlila atd aj tak by zase povedal a preco mam kachlicky spinave aj sporak trubu ale aby isiel on a vytrel rubu atd nie to je len frflanie mysli ze ked si doma tak chalupa sa musi lesknut asi atk ve ano pojdes do prace ako aj on a po obede si sadnes a nehnes prstom ako aj on ale aj tak by ti povedal ved ked nik nebude doma tak ani bordel nebude a nebudes musiet po kom upratovat nie oni nevazia ze nakupujeme varime umyvame peceme aj zavarame a zrazu je vecer si rada ze si sadnes na chvilu no svokra je fatk ucas ako som tam kukala ale to asi vetsinou vsade nestretla som sa zeby to bolo u niekoho super vetsinou vzdy jedna babka stale frfle a mudruje maria no ja by som toto stuple do usi vies cim viac sa snazis a mas cistucko tym horsie kasli im na to nechaj total bordel po nich nech si to upracu aj keby si mala stupat po ponožkach nech vydia ako by to bolo keby tam ostali len oni sami nie si povinna stale tabcovat okolo nich a potom povedz a co ze tu je bordel chod pozret inam ako maju zeny ci maju riad umyty poupratované atd poviem ti že na 50 percent zien kasle na to ledva stiha deti a nie byt otrokom svojej chalupy to je moj nazor

[zruseny12]

AGAVEN PROSIM TA...
tak pozri sa na temu SVOKRY/ PAR POSLEDNYCH PRISPEVKOV...PRECITAJ SI AKY MAM PROBLEM A VYJADRI SA K NEMU,CO VIDIS V TEJ KULI.../CO ZA MRCHU TI TO TAM UKAZE:0))))/
ci nahodou tam nevidis,ako picham spendliky druhovi pod nechty,fyzicky ho tyram atd.
VYLEHUJEM V POSTELI...nic nerobim,len vypalujem zobak na balkone...atd.v noci nedam spat susedom,dupocem a cele noci nespim a vymyslam ako sa pomstim susedke nad nami...:0))))/
ak ovsem budes chciet...
mam rok narodenia 1968 som VODNAR...
inak viem,ze to zlahcujem tu tym pisanim,ale keby som sa nervovala tak som uz davno na psychiatrii,tak to ber z rezervou...
ak neodpises,znamena,ze nemas cas,alebo NEMAS ZAUJEM ODPISAT...POCHOPIM TO...
DAKUJEM TI VELMI PEKNE

[zruseny12]

SLNKO
mozno som len preto lepsia,lebo ja to riedim aj z vodou.../robila som to tak,ako s kvetov bazy ten sirup/
a ty mas asi cistu stavu...no a pridano trochu alkoholu...

slnko331

agaven, to dufam, ze ma vezmu spat, a ak nie tak budem hladat ine, tu to zatial nie je tak hrozne, robotu urcite najdem.
mariaa, to si lepsia ako ja, ja mam len 3 flase likeru a asi 10 flasticiek lekvaru, ale to je len pre mna, tak snad to staci.

agaven

maria no ja zaziapem a je ale priklad mam kamosku a jej dcera klame ale hrozne vždy no denne chodila ku mne a za mojou dcerou ako to naozaj bolo v skole jej dcera vymyslala ale preto aby ona bola bodom pozornosti lebo ma este jedno dieta no inak klame jej vymysla a už jej zacala kradnut aj peniaze z penazenky ja mam stastie ze mam dceru sice moc lipne na mne ale nikdy mi neklame zatial a peniaze ju nikdy nezaujimali povedala som bud ano kupim alebo nie nekupim a pochopila to ja a naco zahras sa stym 10 minut a zase tam to bude hodene no idem aj ja ahojko a dobru noc

[zruseny12]

SLNKO
tak,co pomalovane atd.
ja som dnes bola na bazu,ale vela jej bolo ozobanej,nejake vtaci ozobuju tu bazu...tak budem mat tak 30necelych 7dcl skiel sirupu...