ekozahrada

agaven

ved ja som tiež dlho a co vsetko som tu pobehala ale nič jedine poistovne su volné asi tak a ja nie som moc nato ako chodit po ludoch a k nim po bytoch a vynukovat aké je to super a nakoniec nespravim s nimi zmluvu no asi nie

[zruseny12]

...prepac,ja som myslela,ze na mna prdis...:0))))
nic ja som chcela len ,co vidis,co ma caka...lebo uz ma unavuje riesit nejake veci...
ale nechaj tak,uz zasa ma to preslo...AKO PSA KOLESO :0)))

agaven

no mas pravdu stale sa prepusta ved ak by sa ti dalo skus si dat predlzit aspon na 6 platenú ked niekto ma alergické dieta a je s nim doma na platenej a kazdy rok sice ide k posudkovej ale je pri nej doma no neviem ale tu je tiež kriza s pracou jedine zeby si mala isté tam miesto nie že nastupis ako tu moja kamoska a po par mesiacoch ju prepustili a zase je doma

slnko331

ano, len malu branku pri dome.
Nie, agaven, zatial ju nedam do skolky, pockam si do februara, v robote je to bieda, uz prepustaju a roboty maju malo, pockam, co ma byt to bude a matersku mam do februara istu.

agaven

slnko a co mala bude chodit do skolky ani neviem ci ju davas ako sa drži no moja super len neviem ked zacne skola sice ju dopujem vitam . ale hadam sa bude držat