ekozahrada

[zruseny12]

tak prepac,trosku som to tam nejak inak napisala...ale ja som fakt pochopila,ze narazas na mna...
lebo ja nie som narocna a prave v tom je moja vyhoda,ja som skor narocna na to,aby ludia sa respoktovali atd.
ale nebudem to rozvadzat...
mne by SLNKO nevadilo,ze by som nemala co riesit,lebo ja nie som taky typ,ze musim stale nieco riesit,a kord ked mam zdr.problemi...
zila som tak ked sme nemali ziadne problemi a mozem ti povedat,ze mi nechybalo ziadne riesenie...bola to pohoda a raj na zemi...
viem o com pisem...

slnko331

***ze mariaa chce vsetko***taketo nic som nepisala to viem urcite, napisala som, ze nikto nemoze mat vsetko
napisala som toto, a to mi nepripada, ako narazka na Teba, ak to tak vyznelo, tak prepac, a aj ked som to pisala tiez som to myslela vseobecne
Si predstav, ze by si mala naozaj vsetko, tak by si nemala co riesit a unudila by si sa z tohto sveta.

[zruseny12]

no,lebo si pisala...***ze mariaa chce vsetko***v jednom prispevku...dole,preto sa ta tak pytam,konkretne,co vsetko chcem...
ok...takze je to vseobecne,nie na mna narazano...

slnko331

mariaa, ja nepisem konkretne o Tebe ja pisem vseobecne, neviem ako Ti to mam vysvetlit, Ty musis vediet co mas a co pre to "musis" obetovat.

maria2

maria nebpbni je mam noziska ako slon a ked to dam na nohy polku myniem a také drahe idem nieco ine najst vela a lacnejsie pagastan pozrem aj kostihoj ci ahodou nie je na také cosi zatial dik

[zruseny12]

SLNKO
neviem,co tym chcel basnik rici,ale tak sa mi pokus presne napisat,o com pises,co vsetko chcem...presne priklad...