ekozahrada

slnko331

slivky mame tie velke, su tam dva stromy, ale hlavne sme ich jedli, ja mam zavarane najradsej broskyne, tak som toho vela nechcela. Okolo plota este nemam nic, stale mi to nepokopal a do toho betonu ja jamu nevykopem, aj keby som neviem ako chcela. Ale dame tam taky mix, okolo sliviek su male stromceky + moruse, broskyne a vsetko co dostanem tam posadim, ak kvety tam dam, aj rtebarboru, aj stromceky ibistekov mam nachystane.
Zatial som sadila kvety len pri dome za plotom, aby aj ulica bola trochu pekna a nemuseli sme tam kosit, a este mam slubene od kamosky daku ozdobnu travu, co tam nasadim.

[zruseny12]

...takze casom budes mat hojnu urodu...broskyn...
ja mam rada aj marhule,aj slivky-tie take velke...
vsetko ovocie mam velmi rada...
a uz si nieco vysadzala okolo plota,ci namiesto plota,ako sme sa bavili...
ja by som nasadila bazu...po skusenosti teraz,ked som bola na bazu,aspon ju budes mat doma-po ruke...je to tiez velmi dobre....na sirup/ci uz kvety,alebo plody/
sak to velmi dobre vies...

slnko331

sliviek bolo malo, mam len tri pohare a broskyne by som tiez mohla jest stale, som vysadila uz sedem malych stromcekov a tento rok dostanem dalsie tak vysadim vsetko, broskyne mam najradsej. Len si budem musiet aj dva roky pockat, kym zacnu rodit.

[zruseny12]

AHOJ SLNKO
mozno,ze na druhy rok bude viac...
pri mne by broskyne nevydrzali na strome,ja by som ich zjedla este zo stromu,mam ich velmi rada...

slnko331

ahoj mariaa,
vcera som pozbierala broskyne, mam na zahrade taky maly strom, tak som zavarila 10 poharov, sa tesim, skoda, ze tak malo, ale viac nebolo.

[zruseny12]

takze si naprosto spokojna z urodou...
sak si sa o nu aj starala,tak sa ti odvdacila za to...
ja mam na balkone ako som pisala mrkvu,a paradajky...ale na druhy rok ich musim nasadit do vacsej nadoby,lebo tie 2litr.flase su male na
paradajky...ale inak pradajok je tak na jedenie dost...
na kvety stacia...