ekozahrada

[zruseny12]

AHOJTE
MARIA2 tak jej jednoho kup domov :0))))
tiez dcera bola nachladena,ale uz je chvala bohu v poriadku,teraz zasa prisiel syn nenormlne chory z CZ.../chrchle atd./
ano,ja sa uz obliekam teplo,aby som nevymrzla,poucila som sa,mynule som vymrzla v cakarni...lebo dnu je uz chladnejsie ako von...
tak uz teraz sa poriadne obleciem...
pekny den ti prajem a pekny vikend

slnko331

zdravim,
aj tu je uz chladnejsie, vcera bolo este ok, no urodu sme stihli zozbierat, tak teraz sa bavim s pletenim z papiera.

maria2

ano maria ale nechcela ist dolu ale potom isla dcera dobre tu lietaju angyna kasle sople ale moja sa drži zatial skola dobre je tu zima ach jaj už je ane tu zime vonku 9 stupnov sice tu mam 24 ale ja sa akosi neviem sohriat inak idem dat si svetrik a hrube ponožky prsi tu tak skalku mi už aj polialo

maria2

maria viem si tam aj tu viem obcas to citam len mam stale cosi dnes hadam ten jarmok slubila som jej no jarmok boli cela skola ale co ked ona chce kolotoc ale najviac su tam kone aj ponik a ten pan tam vozi deti tak pojde na to

[zruseny12]

AGAVEN neboj,nebudem utekat,len nebudem tak casto pisat...tak som rada,ze sa dcrea ma fajn...nech sa jej dari v skole...
a TEBE SLNKO NECH SA DARI A AJ OSTATNYM...

agaven

pisem oneskorene ale hadam neva tu je pekne pojdem kuknut aj skalku ale je dobra este aj kvety tam mam sice cosi vyschlo už ale este je to tam modré no ja sa držim dobre až nato ze jem jem ako v lete ažaž tak so mejedla ale co neva ved 100 este nemám dcera jednotkuje zatial dobre aj je zrava beha nieco vyrus v rodine sople kasel ale nadopovola som ju vit. v a zinok tak mala 2 dni soplel , skraba krk a už nema nic super som rada