ekozahrada

[zruseny12]

SLNKO
teraz je take obdobie,u nas je skaredo...
tak je mi luto,ze to tak je...potom clovek nevie,ako sa ma zariadit,tiez to poznam...skus aspon vyskusat na cas tu pracu a ked ti nebude vyhovovat koli malej, mozes kedykolvek to potom nechat...pracu atd.hoci viem,ze je to tazke,ale asi ina moznost nie je...
drzim prsty a nech sa vam dari...aj tebe maria2 a aj ostatnym hoci uz tu prestali chodit...
len tak mimochodom...ja som foliovnik na balkone zrusila a uz ho ani nemienim davat naspat...

slnko331

mariaa, maria2,
no prave teraz bola mala chora, tak neviem co robit.
Maria2, ako to s nou vidis, mam ju dat do skolky, alebo pockat???
A ja
o ekozahradke sme popisali dost na predoslych stranach, kedze sem chodime len tri alebo styri, tak si piseme aj o radostiach a starostiach zivota a okrem toho teraz uz zahradka odpociva a chysta sa na dalsi rok.

maria2

no maria dik mame sa fajn skola v pohode slnko super ze ju skusas davat do skolky ked vydrzi a nebude dostavat casto sopel tak mas vyhrané ahojko zatial

[zruseny12]

SLNKO,MARIA2 a ostatni...prajem krasny vikend...pozeram,ze tu uz vobec nikto nechodi...
maria2 ako sa mate,a ako sa ma mala v skole...
a ty SLNKO,ako si sa rozhodla?s pracou?

[zruseny12]

AHOJ SLNKO
tak to neviem,to si musis urobit ty ako ti to vyhovuje a mas pravdu,ze aj vo februari,je zima...takze to mas jedno kedy s tym zacnes...hlavne aby ti to vyhovovalo...
ja som zacala chodit do prace,ale zdr.probl.sa zacali zasa ozyvat...a dost...tak este neviem ako dopadnem...
u nas sa ochladilo dost a prsi...
PRAJEM TI VELA STASTIA AK SA ROZHODNES IST DO PRACE A AJ DCERE NECH SA DARI V SKOLKE...
VSETKYM ZELAM KRASNY ZB TYZDNA...

slnko331

ahoj mariaa,
na pocitac chodim, len sem chodim malo, stale premyslam, ci ist do prace, alebo pockat do februara.
Chodime s malou do skolky zaucat sa a celkom sa jej tam paci a chce chodit. Tak premyslam, ci od novembra ist, alebo nie. Ja viem, ze je to na zimu, ale aj vo februari je zima.

[zruseny12]

AHOJTE
MARIA2,SLNKO...pozeram,ze asi nemate cas...na PC,alebo vas to uz nebavi tu chodit...?
ZELAM VAM KRASNY DEN...HL.PLNY SLNIECKA...
MAJTE SA KRASNE