ekozahrada

slnko331

mariaa,
no mame sa fajn, tento tyzden som este malovala steny u mamy na dome a este pletiem kose, urobila som si dva velke na pradlo, len ich musim este nalakovat a urobit vrchnaky....

[zruseny12]

AHOJTE
AGAVEN
pytala si sa na BAZU...ako ju mozes davat dcere...
tak ja som dnes nasla toto...
daj si do googla.sk
RECEPTY Z PLODOV BAZY
a siedma stranka...nazov ma OBDOBIE ZBERU BAZY
tam pisu,ze baza je jedovata vo velkom mnozstve...

SLNKO
ty sa mas ako?ako travis letne dni?

PEKNY PODVECER VAM PRAJEM....

[zruseny12]

AHOJTE
AGAVEN
tak to ti neporadim,ale skus sa pozriet do googla.sk daj ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE a ci tam nenajdes rady...
ja som uz z toho blba...
minule som bola u znamej a citali sme nieco o ***REBRICKU***
a vsade pisu nieco ine...
ale urob to ako pise SLNKO...DZEM DETI MAJU RADI,TAK JEJ DAVAJ DZEM NA CHLEBA...

RNG
ja som tiez nieco pocula o tom,ze sa ***ORECHOVE SLUPKY*** na nieco pouzivaju,len som nevedela presne na co...
takze dakujem za radu...

SLNKO
takze ty sa nezastavis?
ja planujem ist na bazu koncom tyzdna...

slnko331

ahoj agi, ja neviem ake davkovanie pre dieta ja neviem ani ake pre mna, ale ja mam nizky tlak a malo cervenych krviniek, tak tu bazu chcem preto, ja si natriem na rohlik maslo a lekvar z bazy, a niekedy si dam trochu likeru.
Agi ved sprav ten lekvar a mozes jej to natierat na chlieb, ak to zje, ja som robila ten s jablkami a je dobry.

agaven

caute dobre pojdem aj ja kuknut tu bazu ozaj slnko maria kolko možem dat pit toho caju dcere cez zimu a koko tej susenej zmesi asi 2/3 grami na 1 liter ci ako dakujem hadam obcas ten caj jej budem robit sice ma tie probiot. betag ale baza je super na tie soplave deti v skole dik zatial ahojko

RNG

agaven, dufam, ze si nezahodila tu zelenu supu z orechov!
Je z nej vyborna tinktura(1 diel supy, 1 diel alkoholu) a pouziva sa v protokole dr Huldy Clark proti crevnym a inym parazitom. Najdi si vyhladavacom protokol dr Huldy Clark.

slnko331

ahojte,
v sobotu som bola na bazu a az dnes robim lekvar a liker, nic nestiham,
a po tom dazdi co bol sa zas zacali ukazovat tekvice a konecne som ochutnala aroniu, mam maly krik a je obsypany bobulkami, rakytnik mi ani nezakvitol aj ked uz je vysoky skoro ako ja, snad na buduci rok sa polepsi a objavila som ovocnu skolku, kde posielaju aj na dobierku a je to pomerne vyhodne
www.ovocnaskolkasabinov.sk

agaven

caute no tu su už orechy jeden chlapec zo stromu dal dole tak sme lupali ich aj dcere som dala len ta šupa je taka horka ale mala si dala pojdem ku skalke mam tam tie kamene a idem dat igelit a nan male biele kamienky lebo cez tie vetsie kamene mi ide až do skalky trava stale jedna mi to ukazaala ako to ma ona spravene a ma pokoj ten igelit jej zadusil tu travu tak skusim jej tak tu bazu pojdem aj ja nazbierat len asi potom pridem sem lebo neviem ako cajik robit ci staci ju ususit a davat jej pit ako cajik ani neviem kolko može toho caju lebo pijeme spolu nap ona vypije aj 2/3 litre zihlavy potom zasi spravim repikovy atd ale asi menej tej bazy bude musiet potom pit no dobre majte sa zatial