ekozahrada

[zruseny12]

RNG
prave som sa na nu bola pozriet,u nas este len***DOZRIEVA***
dufam,ze ma niekto nepredbehne a nepoobera mi ju:0))))

RNG

"nepresvihnite " bazu,zijeme v case velkych viralnych epidemii, aj ked to lekari nepriznavaju, rozne herpesy v nas, EBV, CMV, popularne hpv a rozne chripky, ci uz tie, ktore bezia v reklamach, alebvo tie, cez ktore stovky milionov ludi prechadza kazdorocne bez reklam.
A baza je velmi ucinny prostriedok proti nim, spolu s vitaminom C

agaven

ahojte ja mam kolac taky pudingovy ale už aj nebude skala sa pekne rozrasta a aj sa mi uchytila ta skalna ruza hry mam postahované .

[zruseny12]

ja som vcera piekla kolas kynuty z cernic,malin a cucoriedky...cernice som mala tiez tie bez bodliakov,co rastu doma na plote,ale to su poriadne velke cernice...
/musela som ich popkrekrajovat/
u nas baza bude tak asi za tyzden dva...musim to sledovat,aby som to nepresvihla.../

slnko331

u nas na hradzi cernice su, ale este som nemala cas ist zbierat, a v zahrade mam tie beztrnove, ale este nie su zrele, a ani na bazu nemam cas ist, chcem este raz lekvar a ten liker spravit.

[zruseny12]

AHOJ SLNKO
no,ja som vcera bola v lese pozriet sa na cernice,ale bud som prisla neskoro,alebo je na nich sucho...nic moc...MALIN BOLO NEUREKOM,ALE CERNICE...NIKDE...A TO BOLO PLNO KVETOV...
BAZA ESTE NEDOZRELA...
ja som tiez robievala LECO,ale druh ho nema rad moc,tak uz ho nerobim.../ROBILA SOM NA NOM OBCAS AJ KURACIE MASO/
ale chcela by som kupit paradajky a narobit PRETLAK...

tak nech sa vam dari na tom baracku...
pekny den

slnko331

ahoj mariaa,
dnes som konecne zavarala ten uncle beans s ananasom, aj ten druhy s kukuricou a sampionmi a na zajtra ma este caka zavarat leco.
A inak sme skoro stale na tom maminom dome, malujeme a chystame, aby sa mama mohla nastahovat.

slnko331

mariaa, pred par rokmi som aj ja mala helicobactera, ale uz je to v pohode, tie doplnky sa pokusam ziskat, uz mam kontakty.