PODREZALA SOM SI ŽILY!!!PORADTE MI!!!

Príspevok v téme: PODREZALA SOM SI ŽILY!!!PORADTE MI!!!
boou

Všetko to bolo len kvôli chalanovi ktorého ľúbim a vždy budem.Vďaka nemu som bola šťastná ako ešte nikdy predtým a prvý raz mi bolo jedno, že ma rodina deptá a nedarilo sa mi v škole.Ľúbim ho tak ako ešte nikoho. Ale neskôr si ma nevšímal...nevedela som prečo, ale vraj mal zlú náladu.Verila som tomu.Zo začiatku som o ňho nemala záujem, ale aj tak som s ním začala chodiť. A urobila som tým najväčšiu chybu svojhu života- zamilovala som sa do neho.Ale on mal tú zlú náladu stále a už som to nevydržala a povedala mu, že nech mi dá rovno kopačky a nech to nenaťahuje.Tak mi povedal nech teda idem do piči...nevedel akú bolesť mi každý deň spôsoboval ani o tom, že som si ešte predtým kvôli nemu dvakrát podrezala žily...povedal, že je koniec takým hnusným spôsobom!Urobila som to znova...plakala som celé noci a nevedela som si prestať ubližovať. Keď som ho ale opitého videla, ako drží okolo pása takú hnusnú štetku, niečo sa vo mne zlomilo...bolo mi úplne zle a rozhodla som sa zo všetkým skončiť... ale teraz mám pochybnosti, lebo viem, že to aj voči mojim kamoškám bude nefér.Aj mi hovoria nech naňho zabudnem, ale ja neviem ako... neviem, či by som dokázala chodiť s iným aby som naňho zabudla... neviem čo mám robiť... prosím poraďte mi!!!dakujem...
P.S.: Myslíte si, že mu môžem streliť poriadnu facku? Veľmi by sa mi uľavilo, ale neviem čo by urobil on...pls poradte!!!

mini13

moja RYCHLO SA SPAMATAJ ZIADNY KRETEN NESTOJI ZATO ABY SI SI KOLI NEMU UBLIZOVALA...CO SI ..POTREBUJES CAS KYM TO PREBOLI A ZABUDNES..BUDE TO TAZKE..ALE TYM ZE SI BUDES UBLIZOVAT NIC NEZMENIS..IBA SA BUDES TRAPIT TY A TVOJI BLIZKY..POPLAC SI ALE NEUBLIZUJ SI TYM NIC NEVYRIESIS A JEMU TO JE AJ TAK JEDNO ..A ABY BOL S TEBOU LEN Z LUTOSTI ZE TY SI UBLIZUJES??TO BY O COM BOL TEN VZTAH POTOM..SI MLADA ZIVOT MAS PRED SEBOU TAK SA POZBIERAJ A CHOD DALEJ

jaja:)

Kolko mas rokov ? sice to je jedno...kolko ma rokov on ? vies niektori chlapci si neuvedomuju co mozu sposobit tym ked si zacnu nieco s dievcatom ale sami nevedia ze ci ho chcu...oni to len vykusaju...ale takto su SEBECKY...a neuvedomuju si to ze myslia len na seba...neuvedomuju si ze aj ta druha osoba nieco citi a ze jej city mozu zlomit...poznam tolko pripadov...a vzdy bol chlapec to DECKO...ten co sa nevedel rozhodnut...a dievca ho lubilo a robilo vsetko preto aby bolo s nim...a nevidelo ze sa s nim len zahrava...a poznam pripady ze sa desatkrat rozisli ale desatkrat sa dali dokopy...a dievca nikdy neodolalo ked sa on chcel vratit...lebo ho lubilo ale on nevedel stale co chce...a stale ju len trapil...a takych pripadov poznam vela veela... LEBO CHLAPCI SU DETI ... a sebecky ... CEST VSETKYM VYNIMKAM... tak prosim nebud smutna a preber sa z lasky to je jedine co mozes urobit...zacni ho nenavidiet...iked v kutiku duse ho stale budes milovat...ale najdi si vsetko zle koli comu by si ho mohla nenavidiet...nieje to lahke ja viem ale iba to ti pomoze...uvidis ked uvidi ze ho nemas uz rada...zacne to boliet i jeho...lebo si uvedomi jaky bol k tebe hnusny...mam kamaratku ktora sa nevie spamatat z rozchodu lebo stale ho lubi...a jeden cas to bolo take ze stale si hovorila ze ho nenavidi a aj tak robila...stale ho ignorovala a teraz ju dokonca hce spat a ona stale hovori nie nie nei daj mi pokoj ale stale sa jej podlomuju kolena ked sa spomenie jeh meno a vidim ze ho lubi...je to tazke TAK UVEDOMTE SA CHLAPCI KONECNE CO ROBITE

evelynn

Ziaden zmrd ti za to nestoji. Na svete je x chlapov co o teba budu stat a ty takto zbytocne ublizis sebe a rodine. Okrem toho si mozes vazne poskodit slachy a zostanes mrzak, potom budes teprv v depkach. Snaz sa prist na ine myslienky, chodit von s kamosmi, stretnes este toho praveho, jedna laska leto nerobi.

Pettttttrra

Dievča uvedom sa!!!! Iba za takého sviniara si chceš pokaziť celí svôj život??? Máš celí život pred sebou tak sa prosím ťa zotav. Ja som mala podobného chalana, ktorý ma hneď po týždni poslal do piče. Tiež som si chcela podrezať žily, ale keď som ho vydela každým dňom s inou, tak som si povedala, že mi za to on nestojí. Ešte chvílu ma to mrzelo ale potom som si našla druhého a som s ním šťastná!!! Tak si to prosím ťa ešte poriadne rozmysli, či ti za to vlastne ON stojí!!!!!!!

evelyna

Dost morbidna tema sa divim ze vam ju nezmazali.
Ked podrezes zily neumres hned, podla mna je to pocit akoby si upadala do bezseba pomaly z teba odchadza zivot...raz mi brali strasne vela krvy a je to myslim podobny pocit. Som pocula ze vacsina ludi si podreze zily vo vani,neni z toho potom taky bordel.
Urcite ziadny chlap ti za to nestoji,zivot mas pred sebou dievca tak sa pozbieraj.

jaja

Niektorym sa vam povie....ze ty si jaka pica atd...co robis ? com si rezes zili ? koli tomu ??? ale vy si neuvedomujete ze i male ublizenie na dusi vie spravit strasnu sarapatu a strasne rozpolozzit dusevne zdravie cloveka....tak prosim neodsudzujte ju...nie vsetci ludia su natolko silni aby uniesli vsetko...

ja ked sa v ociach ineho zdam ako pixa...hoc je to kamoska ci kamos a on ma nejak urazi...ja sa snazim svojim konanim voci nemu a ostatnym ho presvedcit o opaku...a ON SAm zacne lutovat co ti spravil A ON zacne mat vycitky...tym ze ho budes nenavidiet on len pochopi ze len povedal dobre ze ta poslal do pixi...takze to ber s nadlhladom...mne to tak vychadza...