PODREZALA SOM SI ŽILY!!!PORADTE MI!!!

Príspevok v téme: PODREZALA SOM SI ŽILY!!!PORADTE MI!!!
boou

Všetko to bolo len kvôli chalanovi ktorého ľúbim a vždy budem.Vďaka nemu som bola šťastná ako ešte nikdy predtým a prvý raz mi bolo jedno, že ma rodina deptá a nedarilo sa mi v škole.Ľúbim ho tak ako ešte nikoho. Ale neskôr si ma nevšímal...nevedela som prečo, ale vraj mal zlú náladu.Verila som tomu.Zo začiatku som o ňho nemala záujem, ale aj tak som s ním začala chodiť. A urobila som tým najväčšiu chybu svojhu života- zamilovala som sa do neho.Ale on mal tú zlú náladu stále a už som to nevydržala a povedala mu, že nech mi dá rovno kopačky a nech to nenaťahuje.Tak mi povedal nech teda idem do piči...nevedel akú bolesť mi každý deň spôsoboval ani o tom, že som si ešte predtým kvôli nemu dvakrát podrezala žily...povedal, že je koniec takým hnusným spôsobom!Urobila som to znova...plakala som celé noci a nevedela som si prestať ubližovať. Keď som ho ale opitého videla, ako drží okolo pása takú hnusnú štetku, niečo sa vo mne zlomilo...bolo mi úplne zle a rozhodla som sa zo všetkým skončiť... ale teraz mám pochybnosti, lebo viem, že to aj voči mojim kamoškám bude nefér.Aj mi hovoria nech naňho zabudnem, ale ja neviem ako... neviem, či by som dokázala chodiť s iným aby som naňho zabudla... neviem čo mám robiť... prosím poraďte mi!!!dakujem...
P.S.: Myslíte si, že mu môžem streliť poriadnu facku? Veľmi by sa mi uľavilo, ale neviem čo by urobil on...pls poradte!!!

xxxjaxxx

no jasné - ty zdochneš a ten dôvod prečo si to spravila si tu bude veselo nažívať......a o niekoľko rokov si pravdepodobne ani nespomenie že niekto ako ty vôbec bol....

joujou

ked si podrezes zily hned nezomries, chvilu to trva a dost to boli. ak budes mat stastie tak si prerezes slachu a uz nebudes moct hybat rukou. narobis strasny bordel. a tvojim blizkym strasne ublizis.

spleen

To,co si prezila je bolestive a nie je to nic ojedinele,lebo takouto skusenostou presli mnohi,ci uz zeny alebo muzi.Niektori sa s tym dokazali vyrovnat lahsie,ini tazsie,a preto ti nikto nema pravo nadavat,ze sa s tym nevies vyrovnat,radit,aby si si nasla ineho,ze je to uplne normalne.
Najskor to v tebe musi vsetko preboliet,mozno to bude trvat este tyzdne,mesiace,ale nema cenu,aby si sa teraz vrhala do ineho vztahu len preto,aby si zabudla,a pritom budes chodit s niekym inym a ublizovat mu tym,ze vo vnutri budes stale mysliet na toho druheho,ktory ta sklamal,a ktoreho napriek tomu dalej milujes.
Nechaj si isty cas na to,aby si sa s tym vyrovnala,aby si nasla seba samu a pokusila sa ukoncit tuto zalezitost,ktora sa tykala toho,ktory ta sklamal.
Ty si nezasluzis,aby si kvoli nemu trpela a tym,ze sa kvoli nemu trapis,tym ze pomyslas aj na samovrazdu,tym si skodis len sebe a nic tym nevyriesis,jemu je to uplne lahostajne,ze sa kvoli nemu trapis a keby sa aj dozvedel,ze sa ti nieco stalo,aj tak by to s nim nepohlo,mozno na chvilu,ale urcite by sa uz k tebe nevratil.
Je tazke vymazat pamet a zabudnut,ja som to prezival tiez a trvalo mi to cele mesiace.Je to strasny pocit,ked ta niekto opusti a sklame.Vies,co mi napokon pomohlo?Zacal som uzivat antidepresiva,pretoze nestastna laska nie je nic ine ako depresia,ktora sa musi liecit.Zacal som ich uzivat a po case som uplne vymazal zo svojej pameti tu,ktora ma podrazila.Mozno by to pomohlo aj tebe.Je to istejsia cesta,ako sa cele mesiace trapit,lebo to moze tvoj stav len zhorsit a sposobit nasledky na cely zivot.Prajem ti,aby ti podarilo cim skor zabudnut a vymazat toho cloveka zo svojej pameti.A este nieco:Ver,ze jemu sa to vrati tak isto a napokon sa bude trapit,ked ho necha ta,ktoru bude milovat.Tak funguju vesmirne zakony.Co urobil,to sa mu aj vrati.

sofija

Ja som mala tiez takeho,ktory mi povedal koniec tiez takym sposobom ako tebe nech taham do pici,ze som obycajna kurva a ze si nasiel inu ...mala som z toho sice depky ,ale potom ked som ho videla s inou sa to vo mne zlomilo,a povedala som si ze lutujem do dievca lebo je to obycajna svina,chodia spolu uz rok a podjebava ju kazdy den kym je ona v skole ... som rada ze sme spolu nie a zabit s akoli takemu hajzlovi by bola ta najvecsia kravina,pretoze si nezasluzi aby si mu urobila taku radost ...to je moj nazor takze sa na to vykasli a nerez sa prosim ta ...urcite si este mlada ...a najdes si lepsieho ...ja som v to sice tiez nedufala ale teraz mam priatela uplne perfektneho,nevynadal mi ani raz za cele 2 roky a milujeme sa stale viac...neboj sa laska pride :) tak hlavu hore

hm

no ia som mala tiez podobne depky,myslela som,ze uz nikdy nebudem zit,nanikoho ineho som nemyslela..tiez sa mi nechcelo zit..trvalo to 5mesiacov..aiked som myslela,ze to nikdy neskonci,teraz som stym vyrovnana..netvrdim,ze knemu nic necitim ae uvedomuiem si,ze snim by som nebola stastnaa a ze nestaal za tee slzy a to setko...

klaudinka

raz som to skusila ale nie kvoli chalanovi ale kvoli rodicom.stale sa hadaju ale su spolu no ked sme cez leto boli na dovolenke tak pekne sa k sebe spravali.nechapem to mam z toho traumu.uz ma nebavi zivot nic sa mi nedaru...skola,kamarati,laska,rodina proste ked sa nieco stane vzdy to je nieco zle stale placem uz tu bolest neznesiem...nenavidim cely tento posrany zivot.PROSIM PORADTE MI!ja uz nevladzem a este k tomu si aj ublizujem niekedy.mam z toho dobry pocit ale potom mi je zo mna ZLE!poradte...dakujem