PODREZALA SOM SI ŽILY!!!PORADTE MI!!!

Príspevok v téme: PODREZALA SOM SI ŽILY!!!PORADTE MI!!!
boou

Všetko to bolo len kvôli chalanovi ktorého ľúbim a vždy budem.Vďaka nemu som bola šťastná ako ešte nikdy predtým a prvý raz mi bolo jedno, že ma rodina deptá a nedarilo sa mi v škole.Ľúbim ho tak ako ešte nikoho. Ale neskôr si ma nevšímal...nevedela som prečo, ale vraj mal zlú náladu.Verila som tomu.Zo začiatku som o ňho nemala záujem, ale aj tak som s ním začala chodiť. A urobila som tým najväčšiu chybu svojhu života- zamilovala som sa do neho.Ale on mal tú zlú náladu stále a už som to nevydržala a povedala mu, že nech mi dá rovno kopačky a nech to nenaťahuje.Tak mi povedal nech teda idem do piči...nevedel akú bolesť mi každý deň spôsoboval ani o tom, že som si ešte predtým kvôli nemu dvakrát podrezala žily...povedal, že je koniec takým hnusným spôsobom!Urobila som to znova...plakala som celé noci a nevedela som si prestať ubližovať. Keď som ho ale opitého videla, ako drží okolo pása takú hnusnú štetku, niečo sa vo mne zlomilo...bolo mi úplne zle a rozhodla som sa zo všetkým skončiť... ale teraz mám pochybnosti, lebo viem, že to aj voči mojim kamoškám bude nefér.Aj mi hovoria nech naňho zabudnem, ale ja neviem ako... neviem, či by som dokázala chodiť s iným aby som naňho zabudla... neviem čo mám robiť... prosím poraďte mi!!!dakujem...
P.S.: Myslíte si, že mu môžem streliť poriadnu facku? Veľmi by sa mi uľavilo, ale neviem čo by urobil on...pls poradte!!!

peterm

Na takeho chlapca, ktory uz chodi ruka v ruke s inou, mozes z vysoka kaslat. Po papuli mu preventivne dat mozes, ak si to zasluzi, neviem detaily vztahu, preto sa tazko k tomu vyjadrit.. ale urcite sa Ti do zivota este "pripletie" iny muz, ktory bude 100x lepsi ako tento. Muz, s ktorym budes naozaj stastna. Pravu lasku nenajdes vzdy hned, rychlo...
Drzim palce a podrezanie zil ako pomsta je blbost, jeho tym nenaseries, skor ho uputa to, ze budes mat lepsi vztah, harmonickejsi a to jeho sucasne dievca ho mozno necha onedlho tiez a bude sam...

mia

Nestastna laska boli,to je jasne pomaly kazdemu,co to zazil.Tazko je najst tie spravne slova,viem,ze sa momentalne citis byt velmi nestastna,ale prosim ta,len nesiahaj na svoj zivot.To je naozaj velmi zle.Ver mi,ze vsetko preboli.Ten chalan ti za to nestoji a ver mi,ze po nejakom case na to prides sama.Ak sa bojis,ze to nezvladnes,vyhladaj psychologa,pomoze ti najst spravnu cestu a pohlad na zivot.Pises,ze si si uz viac krat podrezala zily.Pane boze,dievca,spametaj sa!Takto nikdy nic nevyriesis.Ja si myslim,ze si este mladucka,zivot mas urcite pred sebou a ver mi,ze ten pravy chalan ta este len caka.Len sa zamysli,aky zivot by si mala s tymto hulvatom!Ja viem,teraz si zamilovana,si slepa.On nestoji ani za to,aby si ho uz viac aj pozdravila,hlavne ked ta dokazal poslat do pi.i.Ani toto ta nezastavilo?Hlavu hore,nie si jedina co sa takto trapi pre nestastnu lasku,ale ver mi,ze maloktora by si podrezala zily,to je uplne sialene.Vyhladaj pomoc,zivot bude pekny,chce to len cas.Vela stastia!

úsmev

čo myslíš, bude aj tá "hnusná štetka" zdieľať tvoj osud ? Ak ti to trochu pomôže, tak si poplač, ponadávaj, ale nech to netrvá dlho. Lebo sa začneš zaoberať len vaším vzťahom, ktorý už nie je. A keby sa ti aj podarilo ho obnoviť, tak po čase by to s najväčšou pravdepodobnosťou znova skončilo takým istým spôsobom. A na to škoda obetovať toľko času.
Poobzeraj sa okolo seba, utri slzu, usmej sa a pridaj sa k tým, čo hľadajú v živote krásu. A nová láska príde k tebe sama.

medicka

pedro bud prosim ta taky laskavy a neodsudzuj druhych ludi, lebo nikdy nevies, co ti zivot prinesie, do akeho psychickeho rozpolozenia sa dostanes a ako zareagujes v hranicnej situacii...

dievca

ali má pravdu. Nebud sebec a ak sa ti nebude chciet žiť kvôli sebe, tak to urob pre iných. Mne sa chcel zabiť blízky človek a ver mi, že zabil by tým psychicky aj mňa keby sa mu to nakoniec vážne podarilo...

ali

ahoj boou. nenahnevaj sa, ale mala by si ist k psychologovi a este viac rozobrat to, co si tu napisala. ja som tiez chodila pol roka k psychologicke, tiez som mala chut sa zabit, ale veeelmi mi pomohla... pozri sa, kolko mas rokov? som si ista ze mas cely zivot pred sebou ale ukoncit ho, kvoli chalanovi, ktory si ta ani nevazi natolko, aby sa k tebe choval normalne je hlupost... a okrem toho, sebevrazda je strasne sebecka. pretoze sice tebe sa mozno ulavi, ale co tvoji priatelia? a rodina? vies ake trapenie by si im sposobila? prosim porozmyslaj a prehodnot svoje city k nemu... nestoji ti za to trapenie. vazne. takze sa usmej, porozhliadni okolo seba a najdi chalana, ktory ta bude naozaj lubit :-)

dievca

kopni ho medzi nohy a on ti rozhodne potom nič nespraví. :-) A drž sa, nevzdavaj to! On ti za to nestojí, aby si si ničila život.

huhu

no to mozes spravit ale ja by som sa bala ze by to vratil krat viac ked pises ze je taky surovy no v kasdom pripade si povedz boze ved on je ... obycajny... je vela krajsich ...a ked drzal inu babu tak ma neluby tak nebudem snim chodit pretoze to by bolo len horsie a horsie a viem ze by som lubila iba ja on nie tak je to zbytocne