Ako schudnut za 3 mesiace aspon 15 kil?

Príspevok v téme: Ako schudnut za 3 mesiace aspon 15 kil?
tarusha

Pekny den prajem
mam vysku 177cm,v celku pekne tvarovanu postavu ale vazim 75kil:(..pred 2mesiacmi som sa rozhodla schudntu lenze ako si to neslo tak som to zahodila na klinec..ale ked som na seba pozrela ak ovyzeram v plavkach tak mam opet chut chudnut ale tentokrat aspon s 10-15kilovym vysledkom poradite nejake triky aleco co nejest/jest? ake sunajelspei cviky(okrem behu a plavania)??..
pdakujem

gadgetka

Kofolka ... klasicke brusaky, kazde rano nalacno asi tak 10 min, rozne polohy noh ... ale je to najma vec stravy a pohybu ...

kofolka

ahojte, nechcem zakladat novu temu, tak sa spytam tu, snad vhodne ze, potrebujem najme z brucha schudnut...ake cviky najviac pomohli vam?:) dakujem :)

zabicka1611

ahoj scarlett - ja som behom 3 tyzdnov schudla 4 kg!!! mala som predtym 59 a teraz mam 55kg. ale stale chudnem..zatial ubudlo len z bruska a ja potrebujem z noh!! :)

gadgetka

Tarusha ... ala si si tazky ciel ... da sa schdnut rychle, ale nikdy to nie je sdrave. S tukom ti pojde dole aj svalova hmota a s velkou pravdepodobnostou skoncis "pomarancova". Po dvoch detoch mam nejake skusenosti - robila som aj profesinalne fitness - takze daj si tyzdenne ciele. Radsej pomaly a navzdy.Ak ti zostane par kil navyse ale pevne telo, ver, ze chlapom sa budes viac pacit ako chuda spongia ...:-) ... Urcite zajdi do posilky ... okrem aerobnych cviceni pridaj nieco na spevnenie svalstva ... strava je tiez dolezia, takisto ako pitny rezim a spanok, ale vsetko je v TVOJEJ HLAVE! To som zistila n sebe: ked som zjedla veternik s vycitkami, ze zase bude kilo naviac, telo sa k tomu aj tak postavilo ... a tak som si dala este jeden a este jeden ... a samozrejme, ze som pribrala ... Nezahod vsetko, co mas rada, ale nechaj si to napr, ako nedelny zakusok, odmenu pre seba... Ak by si nieco potrebovala, napis na gadgetka@gmail.com, rada pomozem ..:-)

scarlett

ahoj zabicka :)
vyzeras na symapat.babu :)...najskor by som sa ta opytala ako sa tebe dari s chudnutim? ake mas vysledky ty, aby si ma mohla inspirovat :))

salonka

Herbalife!Za rok som takto dala dole 20 kilo.Ale je pravda,že ma po roku už chuť pokračovať pomaly prechádza.Ale aj tak to stálo za to.