Ako schudnut za 3 mesiace aspon 15 kil?

Príspevok v téme: Ako schudnut za 3 mesiace aspon 15 kil?
tarusha

Pekny den prajem
mam vysku 177cm,v celku pekne tvarovanu postavu ale vazim 75kil:(..pred 2mesiacmi som sa rozhodla schudntu lenze ako si to neslo tak som to zahodila na klinec..ale ked som na seba pozrela ak ovyzeram v plavkach tak mam opet chut chudnut ale tentokrat aspon s 10-15kilovym vysledkom poradite nejake triky aleco co nejest/jest? ake sunajelspei cviky(okrem behu a plavania)??..
pdakujem

lenula

ten cukor, co sa nachadza v zuvacke, je neskodny, pokial nevyzujes cely pakel za den a taktiez su zuvacky dobre pre zuby...ja nevidim dovod, preco ich nezuvat... Je rozdiel natlacat sa kvantami cokolady, ako si dat denne 2 žuvačky...

zabicka1611

ja netvrdim ze moze uskodit!!! len ze odsahuje cukor a ked sa clovek vzda sladkeho tak tam patri aj zuvacka!!!

zabicka1611

lienka* - aj zuvacky obsahuju cukor..precitaj si zlozenie!!! tak aj preto. aj sa som bola zavislak na nich!! :(

lienka*

ok, tak idem na to- jest pravidelne, i ked ja viem v podstate co to je lebo pred asi 3 rokmi som schudla takymto sposobom 8 kg, a tom som necvicila len jedla zdravo a pravidelne. teraz by som potrebovala dat dole este aspon 5 kg a tom sa mi nedarti, lebo nejak sa neviem prinutit jest pravidelne. vsetky zdrave veci, ktore existuju mem rada, nejem velmi pecivo, sladke, mastne a vyprazane ale ked na mna pride...a som tam kde som bola:(((davam si zaväzok, ze do konca aprila schudnem 3 kg, nie je to nerealne, mam na to cely mesiac.drzte mi palce. . a este som sa chcela opytat zabicka, ze preco si vynechala zuvacky????ja som na nich dost zavisla, ale nie na ovocnych, len na obycajnych pepermintovych, a toho sa nechcem vzdat..tak ma to trochu desi:(

zabicka1611

a lienka* ozaj este dodatok :)) ja som sa tak nestravovala len 3 tyzdne..dodrziavam to stale lebo je to super pocit..akosi sa lepsie citim :))

zabicka1611

fuu...prepacte ze som sa neozvala, ale nesiel nam net..takze lienka* moja strava vyzerala asi takto:
len pre moje dobro som uplne vynechala sladke, mastne (slanina, klobasa,..),chlieb a rozky vobec nie (uz ani neviem ako klasicky rozok chuti :( ) ziadne zuvacky, alkohol ani povecerne papkanie...proste som sa zatla a po 17 uz vobec nepapam!!! a pravidlene papkam ako sa ma...pri posteli mam velkym napisane ranajky - 8:00 desiata - 10:00 obed - 12:00, olovrant - 15:00 a vecera - 17:00!!! pomaha to baby...skutocne som si tak navykla na to, ze to dodrziavam a ani cvicit nemusim!! je to o zvyku..ked vynechate vsetko sladke a mastne a budete papat kazdy den v tu istu hodinu 5krat denne tak schudnete...ale nejedzte nic pomimo..ked ma chyti hlad tak si dam nesladeny caj..teple zahreje a oklame zaludok :D prvy den to bolo v pohode a druhy som chytila vecer take chute ze by som aj nabytok objedla :DD ale treba to predychat napit sa vody alebo si proste pospat!! :) to je USPECH MOJHO chudnutia :)

lienka*

zabicka1611 a mohla by si prezradit ako si stravovala behom tych 3 tyzdnov co si schudla 4 kg?ja by som tiez potrebovala nejake 4-5 kg a vydrzim 2 tyzdne, potom sa odvazim- ztistim ze slo dolu 1 kilo, to ma nahneva a som tam kde som bola a takto to ide v jednom kole.4 kg za 3 tyzden je super!!!porad prosiiiiiiiiiiiiiiim