Negativne ucinky HAK

niekto

tej babe co som pisal ohladom vytoku
som napisal veci ktore som sa tu docital za tu dobu co sem chodim a pomohol som jej a to je dovod preco mi vobec nevadi ze to vadi tebe ...
v temach o hak som poukazal na veci co to moze sposobit , a na to ze nepochopim baby ktore to beru kvoli tomu aby mali nakratko vacsie prsia
ked ma zenske problemi tak je to nieco ine na to to ma sluzit
inak uz ma nebavi sa tu donekonecna obhajovat ked vas to bavi namna utocit kludne ale uz na to neplanujem reagovat

severanka

leerka: máš pravdu... prispieva kde nemá... ho*no zažil čo s týka HAK, výtokov a iných vecí, ale radí o stošesť...
tiež sa nemontujem do vecí, ktoré neviem objektívne posúdiť...

leerka

niekto, mne vadi hlavne to, ze ty ako chalan si nikdy v zivote nebral hak, nemal vytok, menzes a podobne veci gynekologickeho charakteru, ale kurna stale o tom budes pisat,....to ze si nieco precitas, este neznamena, ze o tom nieco vies...takze najprv zazi a apotom pis.... ja sa tiez nevyjadrujem k muzskemu orgazmu a pod veciam, lebo som ich nezazila..... tak klud....

severanka

kks...niekto: ty čo rozumieš pod pojmom - niektoré baby berú HAK ako cukríky? všetky berieme HAK rovnako... jednu tabletku denne, väčšinou za jedným a tým istým účelom: neotehotnieť ! ! !
A k tomu, že neveríš lekárom asi len toľko: neveríš lekárom, ktorí majú iní názor ako ty, pretože pokiaľ správne chápem, tej lekárke , ktorá písala ten neviem aký článok proti HAK, tej v pohode veríš... takže je to asi tak: veríš lekárom, ktorí zdieľajú tvoj názor, ale tým ktorí sa ti tvrdia niečo iné, tým neveríš... proste choré...