Slovo Lúbim Ťa...

Príspevok v téme: Slovo Lúbim Ťa...
zuuzu

Ahojte všetci:)mám otazočku..aj na Vás chlapi hlavne:)ako hodnotu má Vás slovo lubim ťa..ako často ho vravievate svojej priatelke...no lebo ten moj..to nejako nepoklada za dolezite..a mi vravi ze kolko je takých párov..ako raz za mesiac to povedať:(a este aj ja prva..vzdy..dufam ze tu nikdo nebude pisat nejake hluposti..mi zase..ale tak ma zajma ako to maju ostatny, a ze mozno som neni jedina...

...

my sme spolu 2 roky, ale u mna to bolo od zaciatku take ze nepotrebujem to hovorit ani pocut, ale po tom prvom roku to aj tak celkovo upadlo aj od neho, uz to vsetko bere ako samozrejmost, ale u mna si nemôze byt isty nikdy a ked vidi ze sa so mnou nieco deje, tak vtedy je taky pozorny ze az mi to lezie na nervy:-D

gretka

no my sme si to veru nehovorili kazdy den, ale to neznamena, ze mame horsi vztah ako ostatni alebo ze nasa laska je slabsia. Casom kazdy vztah prejde tym, ze to uz nie je ako na zaciatku a k tomu patri aj to hovorenie lubim ta :)

klarka12

tak my sme spolu 4 a pol roka a ten moj je schopny mi to povedat aj tri krat za jeden telefonat, ale vacsinou hovori, ze ma miluje a citim z neho, ze to potrebuje pocut aj odo mna, aby sa stale ujistovatl, aj ked ja mu niekedy na to tiez hovorim dobre..:-)takze gretka, nas to drzi stale, aj po tych styroch rokoch.. asi zalezi od cloveka a pocuva sa to stale dobre..:-)

zuuzu

no ako ja som napisala..my sme spolu 2 roky a upadlo to..inokedy sme si to povedali kazdy den..a teraz?no by som sa d ockala..veru

gretka

jamka, ale zase neda sa porovnat rocny a vyse stvorrocny vztah...my sa tiez este stale k sebe tulime a mazname sa a prejavujeme si lasku ako male deti, ale fakt by som nechcela 15 krat pocut lubim ta, rada by som vedela co na to hovoria ti, ktori su vo vztahu dlhsie ako len jeden rok :)

jamka

vobec to nestraca na vyzname :) vzdy si pri tom pozerame do oci,alebo pri objati..casto sa dotykame,objimame.je z toho citit lasku

zuuzu

no ja som ako tiez toho nazaru..ze to nemusim p ocut..x krat denne:)keby mi to aspon sem tam do tyzdna povedal..ale on nic:(juj ako prvy rok vsetko bolo take krasne ale tento druhy rok..az vsetko tak nermalne bere..taky aj nezaujme trocha:((vsetko ako samozrejmost...len ked mu ja poviem lubim ta jeho odpoved..ze DOBRE:(