Slovo Lúbim Ťa...

Príspevok v téme: Slovo Lúbim Ťa...
zuuzu

Ahojte všetci:)mám otazočku..aj na Vás chlapi hlavne:)ako hodnotu má Vás slovo lubim ťa..ako často ho vravievate svojej priatelke...no lebo ten moj..to nejako nepoklada za dolezite..a mi vravi ze kolko je takých párov..ako raz za mesiac to povedať:(a este aj ja prva..vzdy..dufam ze tu nikdo nebude pisat nejake hluposti..mi zase..ale tak ma zajma ako to maju ostatny, a ze mozno som neni jedina...

_Marek

Ja to hovorim vzdy ked to tak prave v tej chvili najviac pocitim.Nehovorim to prave ked sa to hodi ale proste vzdy ked mam take nutkanie vyslovit to.A hlavne v nejakej peknej chvili alebo v smutnej chvili ked musim manzelku podrzat.

patuska

fuu tak to mas nejako blbe ked len raz za mesiac ako tak ti poviem slova nesu dolezite dolezitejsie su skutky!!!!....ale slova aj patria k tomu ja si to s mojim chlapcom vravim denne mozno aj 100 krat..:)..a to sme uz spolu skoro rok ta ze tak .a neboj pride cas co to on bude chciet pocut kazdy den aspon 100krat:)

jamka

adina pravda...pre mna by to bol tiez prazdny vztah...na druhej strane bez cinov by to tiez bolo o nicom.takze pre mna je najdolezitejsie oboje.a k tomu ani nemam pocit ze by laska musela opadnut. ano,je to trosku ine nez ked sme sa poznali dva mesiace.ale teraz je to hlbsie a ovela viac si vazime jeden druheho. neviem co bude o 5 rokov, ci si to budeme hovorit tak isto casto. ale niekedy ani nezalezi na dlzke vztahu,lebo niektore pary si to hovoria kazdy den aj po 50 rokoch,a niektore si to nehovoria ani na zaciatku.

adina

podla mna to tiez nie su prazdne slova, zvlast ked viem aky mam pocit ked mi to povie, pretoze niekomu to nic nehovori tak nech si nehovoria nic :-) nechaj tak jamka, podla mna je to dolezite aj si to vyjadrit slovne aj rozne inak dokazovat, pre mna by to bol taky prazdny vztah :-)
nie vzdy je cas na ciny a hlavne ak su napr. partnery od seba...

jamka

no toto uplne "zboznujem",ked niekto tresne,ze su to prazdne slova (lebo si to niekto hovori casto).. noaco ze si to hovorime viac ako vy?! vobec to nie su ziadne prazdne slova z dlhej chvile. keby to nebolo uprimne tak si to nepovieme.

hviezdička

ja si myslím,že dôležitejšie je dokazovať to svojim životom,že niekoho ľúbime,ako povedať niekedy prázdne slová "ľúbim ťa" len tak z dlhej chvíle