Slovo Lúbim Ťa...

Príspevok v téme: Slovo Lúbim Ťa...
zuuzu

Ahojte všetci:)mám otazočku..aj na Vás chlapi hlavne:)ako hodnotu má Vás slovo lubim ťa..ako často ho vravievate svojej priatelke...no lebo ten moj..to nejako nepoklada za dolezite..a mi vravi ze kolko je takých párov..ako raz za mesiac to povedať:(a este aj ja prva..vzdy..dufam ze tu nikdo nebude pisat nejake hluposti..mi zase..ale tak ma zajma ako to maju ostatny, a ze mozno som neni jedina...

efe

u nás je to naopak. Môj muž mi to hovorí každý deň už desať rokov a mňa to napadne málokedy. Lúbim ho však najviac na svete a to že mu to nepoviem je ozaj len o tom že ma to nenapadne.

muc

lucya ale vsak tu nejde o to ze povie lubim ta, alebo ze ,mam ta rad, ale otazka bola, ci vobec (jedno akymi konkretnymi slovami)vyznava partner lasku. samozrejme ze su aj ine prejavy lasky, ale ak su aj slovne vyznania, tak myslim, ze jeto len pozitivne na tom vstahu.

lucya

Ahojte, neda mi nevstupit do tejto temy. podla mna nie su dolezite slova ale skutky. Ja som s prietelom zatial nieco vyse rok a pol, a zijeme spolu zhruba pol roka, a kedze je to kratky vztah, slovo lubim ta pada zatial dost casto, ale vzdy z neho citit nehu a lasku....., a stale nie je to najdolezitejsie v nasom vztahu. pre mna najviac znamenalo ked sa priatel kvoli mne zo dna na den rozhodol ze sa vrati z cudziny domov nastalo po vyse roku co tam bol a neplanoval to. zrazu bol doma, len kvoli mne, pretoze nic ine ho tu nedrzalo...., to bolo pre mna to najdolezitejsie co mohol spravit a slovo lubim ta nie je podstatne...., uzivajte si vztah , kazdy den, naplno, to je dolezite...., a aj tak najkrajsie slova co som od neho pocula boli, mam ta rad....,

gretka

fakt je to teraz nejake pomylene, ine hodnoty, ine vztahy, ine city...
Pre mna mala obrovsky vyznam veta, ktoru mi priatel povedal, ze ak sa niekedy hadame, tak si v duchu povie, ze hadky by boli v akomkolvek vztahu, ale on si ma vybral a je so mnou spokojny aj napriek beznym hadkam. Toto malo v tom momente pre mna vacsi vyznam ako keby mi povedal lubim ta.

perlička

...a viete co je na to nakhorsie?
ze to, ze ludia spolu ziju v porozumeni a laske viac desatroci, je nieco vynimocne az zarazajuce!
je to skor smutne, ze sa to nie je nieco prirodzene a ze ovela viac "in" je korculovat zo vztahu do vztahu, nezavazne mat milenecke bokovky a ze jednoducho usporiadany manzelsky zivot je dnes prezitok.
nie je nic lepsie, ked viem, ze ma doma caka milujuca rodina a mam sa kde "utiekat" po praci, kde je len falos, zle medziludske vztahy, rivalita a pretvarky...
pozitivne rodinne vztahy a harmonia samozrejme posobi pozit. aj na nase deti. brat sa rozvadza a musim povedat, ze s manzelom sme z toho hotovi... dal prednost inej zene a nezaujima ho, co citi a ako tym rani svoju manzelku a ich 5 rocneho syna...my sme z toho zufali a on je celkom v pohode...a myslim, ze ako sa zalubil, tak casom sa aj odlubi, lebo aj v tom vztahu pridu starosti a tazkosti, nebude donekonecna pretrvavat zalubenie a bezstarostnost, lenze uz bude, lepsie povedane uz je neskoro...
preto pisem, ze racionalne treba mysliet a nedat sa namotat nejakym vzplanutym citom, lebo to nakoniec moze mat velmi zle a neblahe nasledky na zivot zainteresovanych. vidim to ako hrozny egoizmus. nezaujima ho, co citi jeho zena a syn, ci tuto situaciu chcu, alebo nie..jednoducho koniec...:(

gretka

perlicka tak to ti teda skladam poklonu, uzasne. No ja mam 25 a on 24 rokov a myslim, ze by to mohol byt taky ten kvalitny vztah, zatial nam to drzi, lebo sa obaja snazime :)

_Marek

Waw.tak to je premna teda vazena rada do zivota ked uz mate vselico za sebou.moji rodicia nie su o nic starsi od vas.
gretka a vy kolko mate rokov?

_Marek

Perlicka rad prijimam rady od skusenejsich ludi.Mozem sa aspon vyvarovat chybam.Dakujem za kompliment ale kym sa nam nenarodila dcera sam som sa povazoval za pubertiaka.Ale dcera ma uplne zmenila.Cele moje zmyslanie.Aj od nej sa vela ucim a pri tom je to este drobec.
Ale to neznamena ze nechodim na pivo s kamosmi.

_Marek

No tak cele je to take zvlastne pre inych ludi.Ze vraj sme velmi mlada rodinka.Pokusali sme sa o dieta lebo manzelka si bola ista ze ju neprijali na vysoku.Tak ze skusi potom neskor.No lenze prijali ju ale uz bolo neskoro lebo bola tehotna.Takze cely ten jej sen sa nejako rozplynul aspon na cas.Ale dufam ze sa jej to podari.Ja este stale studujem na vysokej.A vy ste obaja ako stari?