Endometrioza - boli? ake su prejavy?

simak

Dobry den

V novembri mi potvrdili endimetriozu a v januári som bola na laparoskopicku operaciu. Teraz vo februari som dotala prvu injekciu a dnes som dostala menstruaciu. Moze sa stat ze po prvej injekcii som mohla este dostat menstruaciu? Dost sa bojim ze co to znamena. Dakujem

bacik

aj som otehotnela a aj tak sa mi ta pliaga vratila a este v horsom stadiu. zijem len pre syna, inak by som si uz hodila slucku, tak niekedy trpim. uz tri roky ma liecia a nic. zas len mi vravia ze mam skusit otehotniet. sme len pokusne kraliky a ja nebudem rodit ako niektorí nasi nezodpovední spoluobcania dovtedy, pokial sa mi nerozhodnu vybrat maternicu alebo vajecniky.

macka26

xixa. mylis sa.. tehotenstvo takisto endometriozu nelieci!
tak ako liecbou si v umelom prechode aby loziska vysusilo, tak tehotenstvom takisto neprodukujes hormony pocas ovulacie, nemenstruujes, cize endo nema co vyzivovat.. zial liek na endo neexistuje

xixa

dievcata, niekolko mesacna liecba pri endometrioze je neucinna!!!! injekcna a tabletkova liecba endometriozu iba umelo udrziava, aby sa nevratila, ale nelieci. Liek je iba tehotenstvo.

macka26

mozes.. podla toho aky bol vysledok laparoskopie...ak ti nic nenasli, sance su velke.. ak nasli, tak ta asi budu liecit.. a sance mas po liecbe

lula444

ahojte.chem sa spytat ci po laparoskopii mozem otehotniet velmi by som chcela dietatko a nedari sa mi bojim sa ze sa to uz ani nepodari...