Endometrioza - boli? ake su prejavy?

lili83

Ahojte, chcem sa spytat za ako dlho po laparoskopii ste dostali menstruaciu? Mali ste ju aj hned po laparoskopii? Dakujeeem

mila1

čaute, som po liečbe Lucrinom ,poslednu som dostala v marci a od tej doby ešte nemam menzes. Mama velke bolesti v bodbruší, opuhcaju mi prsty. Budem musiet ist zas na laparku, bojim sa , že aky bude vysledok.

petra x

Ahoj!Mam 25 a mam tiez endimetriozu. Skoro 7 cm.No uz sa to taha rok.Zacalo to tak,ze som mala mierne bolisti v podbrusi a potom na jednej strane (na lavej, kde mam na vajecniku tu endimetriozu). Mala som tiamin injekcie a potom aj vitaminy tiaminove, ale nic. Pri sedeni tiez niekedy citim bolest. Ako keby som mala nejaky balon v bruchu. A samozrejme bolesti 24 hodin, ako pri menstruacii. Chystam sa na operaciu, laparoskopiou. Mavam tiez pocity na vracanie. Je najaka sanca, ze sa endimetrioza uz nikdy nevrati? Nechcela by som brat lieky, lebo to zase na ine skodi.

miska

endometrizu mi diagnostikovali v 13,ked som od bolesti umierala ,pri menstruacii.potom sa pan doktor milo vyjadril,ze aj tak nebudem mat deti,lebo endometricke cysty mi uplne znetvorili panvove dno... no a ked som mala 24 uspesne som porodila syna,endometrioza sa potrhala a teraz mam cerstvu dceru..

laila

AHOJTE CHCEM SA SPYTAT NEPOTVRDILI MY LAPAROSKOPIOU ENDIMETRIOZU ALE ANI NEVILUCILI NEVIEM OTEHOTNIET 2ROKY A TAK SA MAM PODROBYT IVF MA STYM NIEKTO SKUSENOSTI DIK

Ivka 1

Tiny a Simonetta ak budete chcieť,napíšte
mi na mialovú adresu.Mám pre Vás riešenie
na vaše ťažkosti. Možno sa bude páčiť.

tiny

simonetta, ahoj tak mna uz boli dosť dlho a aj pri menšt.aj mimo neviem od čoho to závisí, a najlepšie že ja mám všetky výsledky dobre, tá laparka je len preto lebo už mi nemože nič iné urobiť, a není to ťahanie ale taká tupá bolesť a trvá to aj 3 dni a nepomáha absolútne žiadny liek neviem čo budem robiť ani na tu laparku sa mi teraz nedá ísť lebo mi zistili bycil v hrdle a stále sa mi niečo nové objaví. a brucho ma boli už skoro rok takto ale teraz sa to už nedá v určitých momentoch vydržať

simonetta

Tiny a akym sposobom ta boli brucho, ked ta boli stale? nemas take zvlastne pocity ako tahanie alebo palenie? Mne teraz zistil gynekolog nejake bacily, tak ma dopuje tabletkami a potom bude laparka. Len dufam, ze to nebude endometrioza. A ako dlho ta boli brucho? Boli ta aj pocas menzesu aj mimo? Nie si alergicka na nejake lieky?