vysvetli mi toto niekto?????

Príspevok v téme: vysvetli mi toto niekto?????
radka

chcem sa opytat vsetkych chlapov, preco ste take svine... Preco si potrebujete neustale nieco dokazovat, striedat zeny a nevydrzat pri tej jednej?? Uprimne mi prosim odpovedzte, preco mate potrebu sulozit s kazdou len trochu k svetu vyzerajucou ktoru stretnete... Cest vynimkam! Prave sa mi cosi take stalo a som z toho zufala, ten kreten ma vyuzil len na sex a nic viac, najradsej by som ho zabila.

streda

Zase utocis :) ale ok . Si zena.Lenze na nieco si prisla sama...: "najskor si ju preklepni povahovo,nie hned s nou do postele a az potom zistis,co je zac."

giv

streda,ale ty reagujes podobne na nase prispevky.neukazal si nam,ze si v tom iny ako my.si tiez rozhorceny na nas,mozno hystericky.rovnaka reakcia,vsimas si? to asi preto,ze prezivame to iste a druhe pohlavie nas vie v tejto citlivej otazke poriadne vytocit.
tak zdar dobrej skusenosti,nech uz nemusite podvadzat a nech teba ziadna nepodvedie.najskor si ju preklepni povahovo,nie hned s nou do postele a az potom zistis,co je zac.lebo potom to tak beru,akoze si ich podviedol a odhodil pre inu.

streda

Giv, neuveris, ale mna vzdy baba podviedla...chodila so mnou a este s dalsimi. Takze ja sa aj viem vcitit do vasej koze. Ale ked vam nieco vysvetlujem, tak prečo na mna utocite? To my vysvetlite? Chcete uprimnu odpoved a ked vam ju chlap da - ja - tak div, ze ho neukamenujute za jeho nazor!
A k tomu, ci by som si ulovil dalsiu a dalsiu. Odpoved je, ze ano, ak by mi ta u ktorej som momentalne nedavala to co potrebujem. Zivot je kratky na to, aby som stracal cas s clovekom co sa zo zaciatku zdal byt v "pohode" a vyklula sa z neho prisera, co ma hystericke a manipulativne sklony. Nevravte ze vy nie!!!
Inak napadla ma dalsia moznost radka prečo ta odkopol: mozno si mu v sexe nevyhovovala ...

giv

streda,lebo tato tema nas dokaze poriadne rozpalit.nas,co nas niekto oklamal a podviedol a ako ospravedlnenie uviedol to,ze je lovec,tak to musi robit.ze mu to mam bez mihnutia oka odpustit,lebo uz je raz taky a iny nebude!!
tak vidis.myslis si tiez,ze to mame znasat?alebo zakazdym dat dalsiemu a dalsiemu adie,ked tak dopadneme?
dobre,ty take nechces,co sa same podkladaju,ale povedz, ci ako levec,ked dosiahnes jednu a ides s nou,tak potom znovu vyrazis na lov za druhou a tretou??je to tak, alebo patris k tej mensine,ze si verny tej jednej?nestriedas tie ulovene casto?

streda

Dobre ste baby, na uprimnu odpoved hned utocite. Tak to ma byt, to by ste neboli vy. Potom sa stazujte kamaratkam ze priatelia sa s vami nerozpravaju a vyplakvajte im dlhe monogy, co robite zle! Sa zamyslite aj nad sebou. Ak si hlupa tak mu das. A vy ocovidne ste hlupe. Nezvalujte vsetko na chalapov. Vzdy je to pol na pol. A Nie nepojebal som vsetky baby co mi to navrhli, neberem chudery! Ak nie som lovec, stratila cenu.

giv

ano, tym len ospravedlnuje to,ze nechce povedat NIE!! vyhovuje ti to, streda,ze? keby ti neskakali do postele same,tak by si im tie navrhy urcite daval po kine ako prvy ty.

mara

hej streda. taka otazocka? kedy si aspon jednej povedal,ze po tom kine nemas zaujem o sex? asi ani jednej pretoze mas z toho radost. si presne ako vsetky tie svine vonku. pojebat-ojebat -odjebat. sorry za tie vyrazy ale je to pravda

streda

muzi su od prirody lovci a maju v sebe zakorenene ze musia osemenit vsetko co sa da ... a ak sa to da tak to s radostou urobia. A a k su tí chlapi k svetu tak maju na vyber. zeny su strasne hlupe. Mne skacu same do postele s rozbehom. radsej by som isiel s nimi do kina ale oni ma potom zavolaju vzdy k sebe a ani nedavam navrhy.