vysvetli mi toto niekto?????

Príspevok v téme: vysvetli mi toto niekto?????
radka

chcem sa opytat vsetkych chlapov, preco ste take svine... Preco si potrebujete neustale nieco dokazovat, striedat zeny a nevydrzat pri tej jednej?? Uprimne mi prosim odpovedzte, preco mate potrebu sulozit s kazdou len trochu k svetu vyzerajucou ktoru stretnete... Cest vynimkam! Prave sa mi cosi take stalo a som z toho zufala, ten kreten ma vyuzil len na sex a nic viac, najradsej by som ho zabila.

odin

Radka,nemozes podla jedneho chalana co Ta len vyuzil sudit vsetkych.Nie vsetci chalani sme takí.Ja osobne by som svoje dievca nevymenil za ziadnu inu a nech vyzera ako kolvek chce,aj keby mala broskynku zlatom lemovanu tak do nej nezasuniem.Som verny svojej Babike a nemyslim si ze tí ostatní chalani su vsetci ako ten o ktorom hovoríš.Musis sa s tym zmierit,uz Ti nic ine neostava.Drzim Ti palce aby si nasla takeho co Ti bude verny.

vysvetlenie

Radka, ja Ta chcem povzbudit a povedat Ti, ze my muzi nemame za ziadnych okolnosti pravo na viac zien, na skusanie a vobec predmanzelsky pohlavny zivot. Nic nas do tejto role neprivileguje. Ani Vas ani nas. Nasim jediny privilegiom (teda nas krestanov) je to, ze nase tela su chramom Ducha sväteho, ktory treba chranit. Preto je sex spravny az po svadbe. Pred svadbou sposobuje nesmierne dusevne utpenie a trapenie, neslobodu. Sama si toho bola svedkom. pa

radka

nefer preto, ze ludia su rozni a zeny tiez, t.j. preco by mala byt zena cista a chlap sulozit.. kazdy sme ini a kazdy mame inu potrebu sexu. Aj ked som uz jeho CD pocula a naozaj sa s vela vecmi stotoznujem, myslim, ze je to voci damam dost nespravodlive.

radka

Meno ženy je čistota. Natoľko je žena ženou, nakoľko je čistá. Žena chce muža, u ktorého ona bude poslednou a muž chce ženu, pre ktorú bude on prvý. Človek potrebuje cítiť význam života, bezpečie a lásku.

haha

strasne malo ludi by islo takou cestou. Ak clovek nebol kt omu vedeny od malicka resp. nebol tak vychovany asi tazko sa mu nanuti taky sposob "zivota".

vysvetlenie

haha
1) co je to "normalne"? Niekto povazuje aj vrazdu, vojnu, kradez, manipulaciu "za normalnu", s tymto nazorom nepochodis!

2.)je to odskusana cesta,ktorej keby sa Radka drzala, tak nema problem, aky ma!