vysvetli mi toto niekto?????

Príspevok v téme: vysvetli mi toto niekto?????
radka

chcem sa opytat vsetkych chlapov, preco ste take svine... Preco si potrebujete neustale nieco dokazovat, striedat zeny a nevydrzat pri tej jednej?? Uprimne mi prosim odpovedzte, preco mate potrebu sulozit s kazdou len trochu k svetu vyzerajucou ktoru stretnete... Cest vynimkam! Prave sa mi cosi take stalo a som z toho zufala, ten kreten ma vyuzil len na sex a nic viac, najradsej by som ho zabila.

palina

ja si myslim ze nie je to o tom ci si sa s nim vyspala hned alebo po niekolkych stretnutiach. Je to o charaktere a povahe cloveka alebo skorej muza samotneho ktore bohuzial mi zeny nemozeme zmenit. A vycitat si navzajom kto je lepsi a kto horsi nemozeme lebo v podstate sme vsetci rovnaky len v inom zmysle. A zeny maju vyhodu v tom ze mozu pouzivat siesty zmysel, ktrory mame a naucit sa ovladat svoje zmysli. Verte mi da sa to.

streda

Katika88 pre vysvetlenie: 100ludi 100chuti a tak je to aj vsexe. Nemyslíš? Ja keby som mal babu pannu samozrejme, ze by som bol rad. Zamiloval by som sa, mali by sme kopu deti. Ale stalo by ma štvalo, ze co ak chce vyskusat aj ineho muza? vsak mala iba mna?

baradu

radka, preco si myslis, ze ti nikto neuveri?
len si mala uplne inu predstavu o tom vztahu ako on, to je predsa normalne.

myska

radka, kolko mas rokov? bol to tvoj prvy vztah? ja som zazila nieco podobne. myslela som, ze ma rad, ale islo iba sex. bol to vobec moj prvy muz. ale nehnevam sa na neho. on je proste taky, xce si len uzivat. a ja nie, vzdydo toho pletiem city, nanestastie...

radka

najhorsie je, ked si myslite, ze by ste to nikdy nespravili. A ked to raz spravite tak si prestanete vazit sameho seba :-((. Uplne mi to podkopalo sebavedomie.:-(

radka

mozno mi neuverite, ale nepatrim k tym zenam ktore skacu do postele s mnozstvom chlapov len pre zabavu. Tohto som mala naozaj skutocne rada aj predtym, bola som donho zamilovana, ale asi iba platonicky :-((. To je ale asi jedno, aj tak mi to nikto neveri. Viete, nie kazda baba sexuje s chlapom takto skoro len pre peniaze, ale s cielom uzit si.