dôvera

delete

On mi vysvetlil, zekazdu jednu priatelku podvadzal aj ked ju lubil. Tak isto to bolo aj so mnou. Ale ze ked ja som ho opustila tak to nevedel vydrzat a zistil, ze bol najvacsi debil pod slnkom. Toto je vsetko v skratke.myslite ze je to uplna hluposť?

slusny_muz

Ahojte. Ja som muz a mam podobny nazor na neveru asi ako vacsina zenskej populacie. Ked niekoho naozaj milujem, nepotrebujem riesit nejake bokovky. A podla mna, ziskat spat stratenu doveru, to moze trvat roky, aj tak na to clovek nikdy nezabudne. A je jedno aka pricina viedla partnera podviest.

vlasta

Suhlasim so Simonou.Ak niekto uprimne lubi,nedokazem si predstavit,ako sa moze milovat s inou zenou.U mna,je po vsetkom,koniec.Cim dlhsie s nim budes,tym viac ta to bude trapit a aj tak pride k rozchodu.Mnohi vravia,ze nevera posilnuje vstah.Klamstvo.Ti co to hovoria,podvadzaju a podporuju sa navzajom.Je len na tebe,kam sa zaradis.Ja neveru neodpustam a je nas tiez mnoho.Mas to tazke,hlavne ked ho lubis.Ale mysli na seba,ak by si ho dokazala aj ty podviest,potom sa zaradis do prvej skupiny ludi a budes s tym zit.Ale podla mna,to neni stastie a laska,je to divadlo.

simona

Ked niekto podlomi tvoju doveru uz si ju spat nijako neziska, mozes sa snazit kolko len chces ale verit mu tak,ako si mu verila pred tym podovom..to mu uz nikdy nebudes..viem z vlastnej skusenosti a aj zo skusenosti inych ludi.Je to krute, ale je to tak.Takze ti ostava naucit sa s tym bud zit co je velmi velmi tazke,alebo ked to uz nebudes moct moct vydrzat,jedine ho opustit,pretoze s tym pocitom sa da zit ale len veelmi kratko.Postupne ta to bude nicit.