dôvera

iris

rasto :))))))
tak to ma tesi,ze sa aj vy muzi mozete takto zhodnotit.aj ked kazdy asi nie,ale mne staci,ze to takto povie jeden,a uz viem,o com to aj u ostatnych je!
dakujem :)))

iris

..takze muzi v tom mozu urobit viac,ak by chceli,ze??pre muza je tazsie byt verny, ale to neznamena,ze nie nemozne byt verny!...tak si to myslel,ze rasto.

rasto1

delete, k tej otázke, či muž dokáže byť verný, ak už raz podviedol. to fakt nejde takto povedať, to nesúvisí s tým, či podviedol, ale aký je. možno sa raz neovládol a ľutuje to, možno sa neovládne znovu.
iris, to že s mužskou logikou nesuhlasíš, je prirodzené. dôležité je, aby si ju poznala. muži a ženy majú iné vlastnosti, to je fakt. a majú aj rozdielne sexuálne správanie. pre muža je proste ťažšie byť verný ako pre ženu. to, že sa to ženám nepáči, je asi jediné, čo s tým môžu urobiť.

iris

delete, daj druhu sancu,ked ho lubis,ale nenechaj sa vyuzivat.a uvidis,ci to budes zvladat,ci ta nebudu prenasledovat tie myslienky,ze vsade je jeho milenka. ak ano,tak to budes musiet nejako riesit,aby si sa nevycerpala.ale ak si to ty pisala,ze vzdy kazdu co mal,podvadzal(prepac,uz nepamatam) tak si daj na neho pozor!! moze byt,ze ma k tomu sklony a je taky vtacik prelietavy ako ten z temy "som chronicky neverny".pa

delete

Ja nepatrim medzi 15-18 a on uz vonkoncom nie. Ja ked som bola vonku s nim , tiez sa nai len na inu babu nepozrel a dokonca ked som ho videla vonku s kamosmi bavil sa s nimi pri stole a okolie si nevsimal. Dokonca moj 55 rocny kamarat co je uz fakt skuseny chlap povedal, ze je dobry chalan. Takze nic nenasvedcovalo tomu. To ze sa chlap tvari ako najlepsi pod slnkom neznamena, ze aj naozaj je.
LOLE ja tiez nedokazem zabudnut, ale snazim sa to prekusnut. Ak to neprekusnem tak to skoncim sama. nema zmysel sa trapit. Dala som mu 2. sancu a tretia uz nebude. To vieme obaja. Som dost realista, len mozno v tejto veci som naivnejsia, co aj priznavam.

lole

Tiez som bola vzdy toho nazoru, ze neveru nikdy neodpustim, ale postupom casu som zmenila nazor. Sice priatel ma nepodviedol, ale aj keby to spravil a priznal by sa a videla by som, ze to strasne lutuje...odpustila by som,ale nezabudla, lebo zahodit vsetky tie roky kvoli jeho jednemu zlyhaniu sa mi zda nespravodlive, ale ci by som mu zase na 100% verila, to neviem.