dôvera

babenka

delete,tak to poznas iba takych nevernich? ja teda poznam pary,ktore su si verne.dokonca muz si ani nevsimne,ze ho bali druha.a jeho zena-moja kamoska ide vytriestit oci,ked to vidi,ako sa mu dohadzuje a on nic.nie je to tutko,ale podvod ho ani nenapadne, a natiskanie sa inych zien tiez nevidi.jednoducho nevera pre neho neexistuje,tak nic nevidi.a ona ho tiez nikdy nepodviedla a su spolu 20 rokov. mozno dnesny 14-18 su taky,lebo hodnoty velmi klesli,a preto posudzujes podobne aj vsetkych ostatnych -100%
nie je to tak!!

delete

a myslim si, ze kazdy jeden chlap podvedie svoju zenu. Mozno nie po 2,3,4,5,6 rokoch (klobuk dole) ale po 10 na 100%. A to iste si myslim aj o ženách.

delete

ja som si ani vo sne nepredstavila, ze niekedy niekomu neveru prepacim. Podviedal ma aj moj ex a okamzite sa stal ex. Bez zlutovania. teraz to citim inak, neviem prečo.
Na margo Rasta - uplne chapem co si tym vsetkým chcel povedat. Ale podla teba, dokaze chlap byt verný ak v minulosti podvadzal?

vlasta

delete,ak sa za neho vydas,onedlho budes patrit medzi tie nestastne "depkacky" a budes vypisovat,aka si nestastna.Vies si predstavit,ze budete mat deti a muz ta bude veselo podvadzat,lebo pre neho je to normalne.Ty si strojcom svojej buducnosti a si vo velkej vyhode,ty uz teraz vies,co ta caka.Tak,daj si studenu sprchu,par faciek a spametaj sa.Zalezi na tebe,ci si chces zbabrat zivot a aj svojim detom,alebo si das na cas a najdes si priatela s lepsimi kvalitami.Ja verim,ze je vela muzov,ktorym sa da doverovat a verit,len musis mat dlhsi vztah a spoznavat ho.Rozchod preboli,ale zbabrany zivot ta poznaci navzdy.Prajem ti dobre rozhodnutie. '

iris

rasto,ani nerozumiem, ani nechcem,lebo s takou muzskou logikou, ktorou sa ospravedlnuju, nikdy suhlasit nebudem,vies?

iris

rasto vrodene podvadzat??????
no toto!! tak aj my zeny to mame vrodene.krasne vedomie.hned sa nam bude lahsie podvadzat.
(a podla teba,my zeny mame vrodene co? byt verne?a komu potom?detom?)

slusny_muz

Je jedno ci podvedie muz alebo zena, je to nevera ako nevera. Neuznavam keci, ze muzi to maju zakodovane a musia stale dobyvat ine zeny. Aj muzi dokazu bzt verni a nie je ich malo, len si treba dobre vybrat...