dôvera

tatianka1

No ak som urzila tych vernych tak pardoooon... ale moc vas na svete nebeha.Moj nazor je proste taky.Ked podvedie baba,tak uz je kurva...ale ked chlap,tak uz je to v pohode lebo chudacik sa potreboval niekde vybujacit

iris

no,este ze tu nie je zaja,ta by sa tiez obula.to sa casto stava, chlapci,ze ked muz podvedie zenu,ktora ho nadovsetko lubi a on bol pre nu cely citovy svet,tak zanevrie na muzov a nemoze si pomoct, stale ju prepadaju myslienky,ze jej to moze urobit aj druhy,treti...a to preto,ze ju sklamal ten "naj" pre nu.aky nazor na cudzich chlapov potom??

tatianka1

Neviem si predstavit,ze by ma podviedol... KONEC.Nemohla by som s tym zit,stale by som na to myslela,robila narazky a obavala sa,ci niekam nejde ked je vonku alebo tak.Mal by to proste kazdy den na tanieri a naco taky vztah potom.Ked podviedol raz,podvedie aj druhy krat.. treti.... Chlapi su kurvy

slusny_muz

Neviem ci to je hlupost. Ale on by sa mal vazne zamysliet nad sebou. A nemiluje Ta ked Ta podvazda. Pretoze velmi dobre vie ze Ti tym ublizi a aj napriek tomu to robi. A ked niekoho milujeme chceme aby ten druhy bol stastny a robime len to najlepsie pre neho. A ten Tvoj to zdaleka nerobi...