Neviem si vôbec stiahnuť predkožku

nickname9856

Kamo aj mne sa to stalo ale ja som mal 13 ale trenoval som to stale stahola kozku a napinal tak ze to aj bolelo ale teras je to v pohode a mam 15

karioll

ked sa ti neda stiahnut predkozka,comu inac neverim,to si sa ako cely zivot umyval?
obriezka je odrezanie predkozky a neviem,preco by ti to mali robit.staci predsa nastrihnut uzdicku a je to ambulantny zakrok v miestnej anesteze

feronikk135

pomaly sa blíži termín mojej obriezky a teraz sa začínam báť....bude sa to robiť ináč v kompletnej anestéze čiže musím ostať pár dní v nemocnici...hmm

xxxx

aj mne sa to pri stoporeni nepretialo. Len rucne. trenuj roztahovanie. Mne nepomolhlo. rezali uzdicku. Jedno pichnutie hned to strplo a potom bez bolesti.

lolNOOBOVIA

omg ak mate sprchu taku zo silnym prudom tak si tam striekajte ja som si raz ked som mal 10r pichol do toho sparatkom :D ale to je vpohode a jednosa chem spytat ci to am kazdy bo moju ujovi to rezali fuj cele to krvacalao a 2 tyzdne stal cez slamku xDja som sa nato nekukal ale hovoril me ble.. nechej by osm to zazit ale ak nieco mam te nehovorte skuste pcoakt do 12-13 rokov a ak to nepojde tak radsej k urologovi .. mama je tma zadverami nic nevidim aspon si myslim ale aj ked poslete ju prec je to intimna vec ja mma 13 budem mat 14 a mamu poslem dopici kedychem..takze navasom mieste aj anasilu dat mamu za dvere a nebojte urolog nemoze rozpravat o takych veciach inac by ho udali.. takze nemajte strach je lepsie ked vam to urobi za 5 min ako by ste mali cely zivot trpiet a nemat detimozno a co ja viem co stym vsetko..
sr yza gramatiku

fito

CITAJ !!!

keed som mal 8 bol som na 2 operaciach.. je to normalne pár chlapcov to ma.. na tych operáciach mi ako by som to povedal ako keby odtrhávali predkozku od zaluda... neboj tie operácie sa daju prezit.. troska to boli, teda dost to boli... po jednej som sa povracal od bolesti ale v pohode som to prezil :)

proste ja

Prosim vas ja mam podobny problem . Ked nemam penis stoporeny , ide mi stiahnut , ale ked sa mi stopori tak len malo ale tazko a s bolestami ... ale erekcia mi ide v poriadku - poradte prosim !