Neviem si vôbec stiahnuť predkožku

Mqwer

Ahojte chcel by som sa opytat ak mam na jednej strane penisu ako keby zrastenu predkozku a zalud a na druhej strane nie tak co?prosiim poradte

martiinka2

Ahoj, je otazné, jestli tvůj problém spočívá ve vrozené, nebo získané fimoze. Nejprve by bylo dobré vědět, jestli ti v dětství šla předkožka volně přetáhnout. Je možnost to řešit kortikoidníma mastičkama, nebo cvičením. Krajní nouze je obřízka. V případě potřeby se na mě můžete obrátit. e-mail martiinka2@seznam.cz

Lukas 123

Ja som mal ten istý problém, ale vtedy som mal asi tak 13 rokov. Bol som pri lekárke a ona ma poslala k urológovi a on mi to pomaly nasilu stiahol a potom ma to neskutočne štípalo pri močení. Možno to bude znieť divne, ale kázal mi aby som ho mal v harmančekovom čaji pri močení. Týždeň pobolelo a bolo dobre.

Txkg

Tiež som mal problém s predkožkou pri predstave
,že by som si mal dať urobiť obriezku alebo to liečiť inými spôsobmi ktoré sú buď to bolestivé alebo zdĺhavé mi išlo na plač nevedel som čo urobím pôjdem k urologovi? alebo sa to pokúsim liečiť inak ? nevedel som jediné čo som vedel bolo to ,že nech urobím čokoľvek tak to bude zahanbujúce a trápne. A tak som sa začal utekať k Bohu prosil som ho priznával som si svoje chybičky a úprimne som ich ľutoval išlo mi až doplaču ale keď som sa zdvihol zo zeme plný dôvery ,že mi Boh pomôže vyskúšal som si pretiahnuť predkožku cez žaluď a asi po 1-2minutach sa mi to podarilo ťažko sa mi vto verilo ale bola to realita. Ľudia utiekajte sa k Bohu a on Vám pomôže.

Mato 555

Dobrý deň mám 16 a problém zo sťahovaním predkožky. Pri erekcií mi nejde sťiahnuť iba do polovice žaludu. Keď si ju mám sťahnuť nižšie tak to bolí vietie mi poradiť niečo okrem obriezky. Ďakujem ☺

Michal123786

Dobrý deň, mam 12 rokov a penis veľky pri erekcii 11 cm a v kľude 6 cm keď sa mi postavi tak sa mi predkožka nestiahne sama.Viem ju stiahnuť aj keď stoji ale keď sa mi postavi tak sama nestiahne je to zlé? Alebo som ešte mlady?

sidosalfas

ahojte mam 12 a ked sa mi postavy tak si nemozem dat dole predkozku neviem ci je to nejaky problem ale ked je v normalnom stave tak si dam dole ale este som neskusal az ku semenu dost sa bojim ci nebudu nejake nasledky postupom casu :/

Ondej135

Ked si nevies stiahnut predkozku treba ist na urologiu. Ziaden ostych nemaj,prides tam, povies co je vo veci, das dole gate a doktor to vysetri a stiahne, trosku to bude boliet, ale to vydris. Vela stastia!