sex s pannou

Príspevok v téme: sex s pannou
Verča

ahoj vsetci, poradite ? zoznamila som sa s muzom s ktorym sa planujem vyspat, je o vyše 20 rokov starsi.Ja som ale panna, myslite ze mu to bude prekazat a zaujimalo by ma ako na to bude reagovat, neviem ci mu to mam predtym povedat alebo nie, aby som ho neodradila (v nasom vztahu ide viac menej o sex, preskocila medzi nami iskra tak som sa rozhodla ze on bude ten prvy)

jatyon

to je o com, ahoj?
ak zacnem chlastat ako 45 rocny, bude trvat 10 rokov, kym budem alkoholik?
.?
... a poslednou vetou si poprel vsetko, co si napisal nad tym .... ?!
------------------------------
-------------------------------
heeeeej, Verca, ozvi sa mi, vyriesime Tvoj problem ....

J.Mallý

Najnevhodnejšie manželky sú panny.
Čím neskoršie sa u človeka s niečim
začne,tým dlhšie trvá návyk
(zlý aj dobrý !!!)
na telesné pôžitky.Počnúc fajčením
cez alkohol a drogy až po milovanie.
Návykové obdobie podľa rokov:
10 až 15 roč. pol až jeden rok.
15 až 20 roč. jeden až tri roky.
20 až 25 roč. dva až päť rokov.
25 až 35 roč. tri až sedem rokov.
35 až 45 roč. päť až desať rokov
45 až 60 roč. päť,alebo vôbec si
nenavyknú.
Všetko je závislé podľa vôle a zdravia
každého človeka.

majkaf.

citala som,ze robili anketu medzi muzmi-pytali sa ich,ze keby si mohli vybrat svoju stalu partnerku,ci by chceli pannu,alebo skusenu-vsedci odpovedali,ze by chceli pannu!-a vies preco?lebo pre muza je panenstvo drahokam,ktory by chceli ziskat.len dost dievcat toto nevie.Panenstvo sa nestraca,ale daruje-LEN RAZ.nechces este porozmyslat?

tyhfle

podla mna aj ked mu to nepovies tak na to dojde (a to nemyslim podla pripadnej krvi na plachte;)takze je to asi jedno a myslim ze pre chlapa v jeho veku to bude radost ze bude on ten prvy..

Den

No verca ... si myslím, že lepsie je mu to povedať.... a panenstvo si nechat pre toho koho naozaj miluješ? No je to síce pekné, ale tvoj prvý určite nebude tvoj posledný.