sex s pannou

Príspevok v téme: sex s pannou
Verča

ahoj vsetci, poradite ? zoznamila som sa s muzom s ktorym sa planujem vyspat, je o vyše 20 rokov starsi.Ja som ale panna, myslite ze mu to bude prekazat a zaujimalo by ma ako na to bude reagovat, neviem ci mu to mam predtym povedat alebo nie, aby som ho neodradila (v nasom vztahu ide viac menej o sex, preskocila medzi nami iskra tak som sa rozhodla ze on bude ten prvy)

viki.16

Ahojte chcela som sa spytat ze ked budem mat svoj prvy sex v zivote a ked mi chlapec pretrhne blanu tak budem krvacat?

MARCO159746

AHOJTE SOM ESTE PANNA A CHCEM SA POMILOVAT S CHALANOM KTOREHO MILUJEM ALE NECHCEM ABY MA TO TAK BOLELO MOHLI BY STE MI PORADIT HM DAKUJEM.

saleny

ahojte dievcata mohli by ste mi poradit ako mam pomilovat moju priatelku? je este panna a chcem aby ju to moc nebolelo vopred dakujem piste na postu

:) 19

ahojte,
ešte som s nikým nespala ani som nemala žiadne skúsenosti ohľadom sexu a vecí okolo toho,no s mojím súčasným priateľom už niekoľko mesiacov robíme peting,preto sa chcem spýtať,či som ešte panna,alebo nie.ďakujem moc

katika88

Adriana ja by som tvojmu chalanovi ani trochu neverila tvoje panenstvo je prenho velke lakadlo ale to je vsetko.Ja to vidim tak ze ked ta konecne dostane tak potom ti da skor ci neskor zbohom.Nebud naivna a nenalet na jeho sladke recicky ze s tebou je to ine.Ide mu len o jedno....Skoda takeho nevinneho dievcata pre takeho suknickara.Chlapi vedia baby pekne balamutit len aby ich dostali.Nedaj sa oklamat.On sa proste nezmeni.

veronika

Ahoj Verča
Myslím si, že to nie je hanba ak mu povieš že si panna.Ak má aspoň trochu rozumu, tak to pochopí.
Ja na tvojom mieste by som určite s ním spať nešla. Svoje panenstvo si vážim a dám to len tomu človeku, ktorého raz budem veľmi ľúbiť. Neviem či máš nejake svedomie, ale dať niekomu niečo koho poriadne nepoznáš je dosť blbé. Ak to nie je z lásky ale len že si chcete užiť, tak to nebude nič príjemné. Prečo si radšej niekoho nehľadáš na vzťah? To chceš za každú cenu mať s niekym sex???
Vieš raz to budeš ľutovať a povieš si, že toto by som už nikdy nerobila...