sex s pannou

Príspevok v téme: sex s pannou
Verča

ahoj vsetci, poradite ? zoznamila som sa s muzom s ktorym sa planujem vyspat, je o vyše 20 rokov starsi.Ja som ale panna, myslite ze mu to bude prekazat a zaujimalo by ma ako na to bude reagovat, neviem ci mu to mam predtym povedat alebo nie, aby som ho neodradila (v nasom vztahu ide viac menej o sex, preskocila medzi nami iskra tak som sa rozhodla ze on bude ten prvy)

medicka

no kocka, pokial ide vo vasom vztahu len o sex a o nic ine, tak pochybujem, ze tvojim panenstvom bude nadseny...ak sa teda jedna len o sex, ujo si chce poriadne uzit a nie zaucat neskusenu pannu "do roboty" ...mozno som na tuto dobu prilis staromodna, ale prvy sex si podla mna zapamata kazdy (pokial ho praktizoval pri plnom vedomi)a ak sa ty chces na 1.x odovzdat muzovi, ku ktoremu nemas citovy vztah a prebehla medzi vami len iskra, co sa moze stat aj ked sa teraz vytrepes do obchodu a usmeje sa na teba atraktivny muz, je to sice tvoja vec, no ked uz pytas o radu, ja by som to rozhodne nespravila...a ak sa preto rozdodnes, tak si daj aspon dobry pozor...

laky

Verča všade okolo je plno mužov prečo práve taký starý.
Ale ak si myslíš že je to ten pravý tak sprav čo uznáš za správne.

majuška

Ahoj, ja vies co citis. Ja som tiez bola zamilovana do staršieho, a bolo mi s ním súper,aj by som bola schopna sa s nim milovat, ale rozum mi riekol ze je to hlupost. Teraz som stastna, ze som nespravila nejaku hlupost, ktoru by som lutovala cely zivot. Je starsí, ale vsetko co na nom obdivujes sú jeho skúsenosti, ktoré nadobudol rokmi. Mladí ta tak nepritahujú preto, ze este neprežili tolko rokov a nemajú také skúsenosti. Viem, ze teraz ma nepochopís, ale casom, ked budes ronit slzy pochopis, co za hlupost ides vykonat. Ak sa nechces sklamat, daj tomu este čas...
P.S. Aj ja som ešte panna, a nikam sa neponáhlam. Zivot je krasny aj z tejto stránky.
P.S. Predpokladam, že más okolo 19 rokov? Alebo sa mýlim?

zuzana

a verca, ked to tak citis tak preco nie... aj moj terajsi je odo mna o 20 rokov starsi a je v posteli super a velmi mi pomohol ako som pisala pred chvilou... ked to tak citis, preco nie... a starsi su aj ohladuplnejsi, chapavejsi milenci ako rovesnici... a kasli na okolie co si o tebe mysli... :-) ale najskor sa zamysli a vezmi si aj rady co pisu ostatni... aby ta nahodou len tak nevyuzil... a ked uz mozem dat otazku: nie je nahodou zenaty? ak je zenaty, rozvedeny ruky prec... a este nieco protirecis si... najskor ide vo vasom vztahu o sex potom si zalubena... tak o co ide? Ujasni si najskor tuto vec a az potom skac... nemas sa kam ponahlat o nic neprides... radcej bud opatrna ako by si mala potom plakat...a nezabudaj na ochranu,ked uz budes skakat... pa.

zuzana

vader... vies, ale medzi vami sa najdu aj take svine, ktori si to pannenstvo nevazia... vid moj byvaly... po 1 krat mi to urobil nasilim zo slovami, ze to boli vzdy, ked je to po prvy raz a takto trvalo vyse roka... so slzami v ociach, bolestou a neskor aj s krvacanim... a kolko razy som si po styku nemohla aj tri dni sadnut, tak ma bolel cely spodok... a vzdy to bolo so slovami, ze som je to moja vina, lebo sa neviem uvolnit... s terajsim priatelom nam trvalo vyse pol roka kym sa vobec do mna dostal a dalsi pol rok kym som si sex dokazala naplno vychutnat... dodnes ma zachvati panika, ked zrazu znovu nemozem, ked sa zasaknem... do dnes ked si na to spomeniem, tak ma obleje pot a zacnem sa triast... a poviem ti, ze teraz som rada, ze som nesla do manzelstva ako panna, lebo keby sa mi to stalo v manzelstve, tak si to mozem rovno hodit pod vlak... a som rada, ze moj terajsi mal preto pochopenie a tym vsetkym so mnou presiel... tym som len chcela povedat, ze mas pravdu, ze pannenstvo je poklad, ktoreho je teraz naozaj malo, ale nie kazdy z vas chlapov si ho vie aj vazit... PS: a to som o pannenstvo prisla ked som mala 21 rokov..