Potrat.....

Príspevok v téme: Potrat.....
zufala kamoska

boze ludia poradte mi co mam povedat kamoske prave dnse sa mi zverila ze je v stvrtom mesiaci tehotenstva ale ona ot dieta nechce a pravidelne sa bucha do brucha ma uz nanom modriny moze tak potratit?? nechcem aby si ublizila ale neda si povedat moze sa tomu dietatu v 4 mesiaci stat daco ked si tak silno pestuje do podbruska??? ma ho uz dost nafuknute a proste aj test ma pozytivny setko len ona ho nechce a stale sa bije moze tak potratit?? prosim surne povedzte mi ci je mozne ze potrati diki moc

zufala kamoska

nepoviem zevraj mala take normalne ako vzdy celkom silne ale citala som ze moze mat zena kramy aj poas celeho tehotenstva alebo do 4 mesiaca este v pohode tak neviem

nepoviem

no lenže teraz stresuje, takže krámy isto neprídu 22ho ak nieje tehotná.. radšej by som spravila ešte raz ten test .. a inak, aké mala tie krámy ? silné alebo slabé .. lebo ak silné, tak pochybujem že môhla byť tehotná, tehotné ženy môžu ešte tri krát menštruovať ale určite nie aby mali silné krámy .. skôr slabé ...

zufala kamoska

Lucinka33 no ved prave to je to najhorsie ten test...no uvidime tu stredu uz vazne idem a diki moc moja ze si sa mi venovala snad sa tu estenajdeme budem tu v stredu tak okolo pol deviatej az do desiatej sad tu budes tak drz palce papa

Lucinka33

To nie je priskoro, to je tak akurat :) Mne sa tyzden pred menzesom spravi zopar vyrazok zdola na brade a tiez mam citlive prsia :) A niekto to ma este aj skor. Jedine, co sa mi nepaci je, ze ten prvy test mala pozitivny. Ale ani tie testy nie su na 100 %, mohol sa kludne mylit.

zufala kamoska

Lucinka33 nie ma ich dostat v nedelu 22 preto ej to este priskoro ak by to bolo len z toho ze ich ma mat...no fakt neviem

Lucinka33

Tak nech napisu zeny, ktore uz boli tehotne ako vyzerala ich posledna menstruacia pred tehotenstvom. Lebo toto, co mala ona mi pripada ako uplne normalna menstruacia. A tie priznaky - citlivost prsnikov, nadutost brucha... mozu byt tym, ze ma kazdu chvilu dostat menzes. Spominala si, ze to mala dostat vcera, nie? Mohlo sa to len oneskorit. No ved uvidime.

zufala kamoska

Lucinka33 ja to pokladam za posledne kramy pred tehotenstvom nie ako priznak....priznaky ma uz dlhsie a uplne vsetky pocnuc citlivosti prsnikov nadutosti brucha rozne chute precitlivenost a proste vsetko no,,,