Potrat.....

Príspevok v téme: Potrat.....
zufala kamoska

boze ludia poradte mi co mam povedat kamoske prave dnse sa mi zverila ze je v stvrtom mesiaci tehotenstva ale ona ot dieta nechce a pravidelne sa bucha do brucha ma uz nanom modriny moze tak potratit?? nechcem aby si ublizila ale neda si povedat moze sa tomu dietatu v 4 mesiaci stat daco ked si tak silno pestuje do podbruska??? ma ho uz dost nafuknute a proste aj test ma pozytivny setko len ona ho nechce a stale sa bije moze tak potratit?? prosim surne povedzte mi ci je mozne ze potrati diki moc

leerka

paneboze nechapem naco tu stale riesis to iste, kusky koze, mala menzes, bolik ju brucho, bije sa do neho...ved ku-va, nech ide lekarovi a uvidite.....dva dni tu jieco taketo rozoberat je na hlavu....a nech si teda predtym kupi estea aspom 1-2testy a uvidi.....tak sa ozvi ako dopadol dens ten test...cau

hunt

zufala kamoska hned som pochopil,ze ta tvoja kamaratka si vlastne ty sama. Dam na to krk. Uz davno by si to povedala jej rodicom alebo to riešila s nejakym odbornikom ak by si jej chcela naozaj pomoct. Lenze je to tajne lebo ide prave o teba. Neblazni a bez k lekarovi lebo z toho vsetkeho mam pocit ze to dieta uz nezije,ak sa tam odlupuju kusky koze tak asi chapes co myslim.

nepoviem

dúfajme že Boh nedopustí aby sa niečo také stalo .. nechcem asi ani predstaviť čo by nasledovalo keby zistila že je tehotná ..

Lucinka33

Hej, musi ju to boliet, ale asi je uz velmi zufala. Inak, nasla som toto: www.nanicmama.sk Zeny tam pisu, ze aj ked im vysiel pozitivny test, neboli tehotne...hmmm..uz som z toho mimo :)

nepoviem

celé mi to príde také moc .. mmm ... že kúsky kože .. a udierať do brucha ? šak ju samú to musí bolieť ..

Lucinka33

A vy si myslite, ze je tehotna? Lebo z toho, ako opisala ich styk mi to pride velmi nepravdepodobne. Ale neviem, ja som tam vtedy nebola :D

Lucinka33

Ved prave, neviem ci sa moze test zmylit, ked ukazuje pozitivny vysledok. Ked negativny, tak to sa moze podla toho, co som tu citala. Nie je tu na to nejaky odbornik? :)

nepoviem

lucinka33 - negatívny to jo, ja som sa stretla s prípadom čo žene ani z krvi nezistili že nieje tehotná a predsa bola :)

Lucinka33

niekto, no ja neviem, citala som aj tu na fore, ze testy nevysli. Ale bolo to skor tak, ze babe vysiel negativny, dokonca viackrat a isla ku gynekologovi a zistil, ze je tehotna.