Žiarlivosť? Alebo namýšľanie?

Príspevok v téme: Žiarlivosť? Alebo namýšľanie?
sunnysweetie33

poraďte mi pleaseee :( môj priateľ je perfektný,milý a !spoločenský! chalan a viem,že ma nadovšetko - už 5rokov - ľúbi..ALE:ja ešte stále pociťujem žiarlivosť..napr.boli sme v spoločnosti a on sa bavil so svojimi kamoškami..ale mne to nepripadalo,že sa s nimi len baví,ale že s nimi aj flirtuje,proste ako keby chcel byť stredobodom pozornosti a robil všetko preto,aby si ho všimli..pritom sedel pri mne a držal ma za ruku a sem tam pobozkal..je chyba vo mne,že si namýšľam somariny alebo "žiarlim" oprávnene???poraďte pleaseeee.(keď sa s ním o tom bavím,tak mi povie,že si namýšľam hlúposti,lebo že on chce len mňa..)

rasto1

ked je tvoj priatel spolocensky typ, tak vzdy budu okolo neho nejake baby. to ale neznamena ze ich hned chce, proste sa s nimi rozprava. normalka

kixina

Mat takeho chlapa, tak ach....ruky, nohy mu bozkam a nie este ziarlit..preco, naco? Zbytocne sa trapis...a vymyslas si bludy. Akurat tak trpiet budes...taketo negativne emocie nemaju co vo vztahu robit...Ziarlivost sa najde vsade ale v primeranej miere....Tak pozor!

whitin

ja nechapem,ze ako moze byt ziarlivost medzi dvoma milujucimi sa osobami...ked pri takej prilezitosti "ziarlis" tak by si mu to nemala oplacat tou istou mincou,potom urcite bude ziarlit aj on (tomu nechapem,ze preco ked on ti to urobil prvy) a nemusi ti to povedat a vrati ti to este aj z urokmi a ty to uz nezvladnes, vyletis,je tu hadka a pre taku somarinku je na obzore potencionalny rozchod....je ale pravda,ze ziarli iba ten kto miluje...ziarlivost ale zaradzujem k bolesti...naco ublizovat ked lubim?viem si cisto predstavit vztah aj bez ziarlivosti....napr ak by ste sa pri tej kave bavili vsetci a nemala by si pocit,ze len ta drzi za ruku a ze ta len sem tam pobozka,ale bola by si rada,ze mas polovicku,ktora nie je seda myska ale vie byt,jak si to nazvala? aha,ze stredobodom pozornosti...

crazynka:)

Hviezdicka, ahoj:o) Podla mna je to typ ktory je rad v pozornosti. Myslim, ze o flirtovanie neslo, vsak ked ta drzi za ruku a aj pobozka.... Mozno, ze len jednoducho ziarlis, ze sa venoval aj inym babam a nie len tebe. Ak ta to velmi bude trapit, tak sa s nim v pokoji o tom porozpravaj, ze ta to trapi trochu...hlavne ziadna ziarlivostna scena, jo?:o) Ja napriklad tiez obcas ziarlim ked vidim, ze sa venuje nejakej kamaratke a kecaju o zivot, ale to hned prejde lebo viem ako to medzi nimi je.A netrapim sa preto. Pozri, ak by tvoj chcel flirtovat s kamaratkami o "106" nechal by ta isto doma:o) Fakt sa tym nezatazuj. Ziarlivost je "svina":o) Teda ta obrovska, lebo je to neprijemne, ked sa ludia hadaju za veci ktore nestoja za to. Normalna ziarlivost je ludska, je znakom toho, ze milujeme a zalezi nam na nasom milacikovi....ale prehanat sa to nema. Treba precistit hlavku a mysliet pozitivne. A hlavne si verit! Lebo v tom je tiez velky uspech.

karola

Hviezdička podľa mňa na tom nič nie je,ked teba drží za ruku a baví sa s inými babami.Ale ak ti to až tak vadí,tak skús urobiť ty to isté,ked budete v spoločnosti nejakých iných chalanov,alebo mužov,tak tiež s nimi flirtuj...Uvidíš ako na to bude reagovať on.Možno ťa pochopí a prestane s tým aj on .