Žiarlivosť? Alebo namýšľanie?

Príspevok v téme: Žiarlivosť? Alebo namýšľanie?
sunnysweetie33

poraďte mi pleaseee :( môj priateľ je perfektný,milý a !spoločenský! chalan a viem,že ma nadovšetko - už 5rokov - ľúbi..ALE:ja ešte stále pociťujem žiarlivosť..napr.boli sme v spoločnosti a on sa bavil so svojimi kamoškami..ale mne to nepripadalo,že sa s nimi len baví,ale že s nimi aj flirtuje,proste ako keby chcel byť stredobodom pozornosti a robil všetko preto,aby si ho všimli..pritom sedel pri mne a držal ma za ruku a sem tam pobozkal..je chyba vo mne,že si namýšľam somariny alebo "žiarlim" oprávnene???poraďte pleaseeee.(keď sa s ním o tom bavím,tak mi povie,že si namýšľam hlúposti,lebo že on chce len mňa..)

deniska

Ahojček hviezdička. Viem, čo musíš prežívať, pretože i ja som dosť žiarlivá, ale tento prípad, čo si opísala na tvojho priateľa, tak to nie je vôbec dôvod na to, aby si žiarlila. Ak ich neobchytkáva, tak nie je dôvod. Ja mám priateľa, na ktorého veľmi žiarlil, ale už iba v maličkej miere, samozrejme, že keď niekoho milujeme nechceme ho stratiť, ale tiež musíme ovládať náše srdce a mozog zároveň,pretože žiarlivosťou v maličkej miere je dôkaz lásky, ale v maximálnej miere je to choroba, ktorá ti zničí život. Neboj určite tvoj chalan miluje len a len teba, a nezabudni žiarlivosť len v maličkej miere, jednoducho si len povedz, že je to tvoj partner a ostatné ho nemajú, pretože práve ty si pre neho tá pravá, ktorú miluje. Pa

gugie

Hviezdicka, spamataj sa. Ziarlis aj ked pozdravi kamosku? Zdravit musi, predsa slusnost to kaze! Lebo ked prestane zdravit kamaratky bude vyzerat riadne pod papucou a ty ako sekera. A to predsa nechces.

tatianka1

Hviezdicka neviem ci sa najde este taka ojedinela ako som ja... lebo to su ine kombinacie skladacky atd.Ale uz sa snazim trochu krotit,lebo takto ho mozem akurat tak len stratit... zatial zniesol,aj ked uz bolo zle ale neviem dokedy este znese tie moje vyplody

sunnysweetie33

on je zlaty,len ja si asi moc vsimam aj to,co nie je pravda a je pravda,ze on je velmi spolocensky chlapec..

sunnysweetie33

tatianka1..ja si tiez vymyslam totalne somariny a potom sa za to hanbim jak pes..chudak,dakedy sa citim totalne trapne,ved ja mu skoro vobec asi nedoverujem :(((

tatianka1

ja aj ziarlim aj namyslam... lubi ma,ale nedajboze ze mu napise kolegyna alebo kamaratka.Vraj je to normalne,co ja teda neberiem a potom riesim vsetko od a po z.Uz mi z toho fakt slaha poriadne a jeho uz tiez stale nebavi dokola mi vysvetlovat jedno a to iste.Chudacik,uz predo mnou radsej ani nepozdravi nejaku ani neodpisuje na nic... a ja si teda viem namyslat naaadherne,staci podnet a ja si uz skladam skladacky v hlave.Asi zrela na psychinu