Žiarlivosť? Alebo namýšľanie?

Príspevok v téme: Žiarlivosť? Alebo namýšľanie?
sunnysweetie33

poraďte mi pleaseee :( môj priateľ je perfektný,milý a !spoločenský! chalan a viem,že ma nadovšetko - už 5rokov - ľúbi..ALE:ja ešte stále pociťujem žiarlivosť..napr.boli sme v spoločnosti a on sa bavil so svojimi kamoškami..ale mne to nepripadalo,že sa s nimi len baví,ale že s nimi aj flirtuje,proste ako keby chcel byť stredobodom pozornosti a robil všetko preto,aby si ho všimli..pritom sedel pri mne a držal ma za ruku a sem tam pobozkal..je chyba vo mne,že si namýšľam somariny alebo "žiarlim" oprávnene???poraďte pleaseeee.(keď sa s ním o tom bavím,tak mi povie,že si namýšľam hlúposti,lebo že on chce len mňa..)

ema

ja som chorobme ziarliva....neviem citala som ze je na to aj lekar co to lieci....neviem preco...ale ak viem ze po mojom chlapcovi idu same cajocky...ide ma roztrhnut... pretoze stale ak je sam(ked tam neni som ja) ma tam 10-20dievcat..co ho chcu alebo aspon si chcu uzit!!a ja sa to stale dozvedam...a neni mi 2krat dobre!!urcite ma niektore chapete...a ak nieco take zazivate ako sa s tym vysporiadavate..

sunnysweetie33

..ja sa snazim tu ziarlivost uz krotit.ved pozrite,priznajme si,ze kazdy z nas si celkom rad tak nevinne zaflirtuje,ci uz so spoluziakom,alebo kolegom v praci,alebo len tak so susedom..len tak,nevinne usmevy a par dvojzmyselnych slov,urcite to vsetci velmi dobre pozname..cmuk

tatianka1

Ano som ziarliva jak pes... mal uz odist dnes,ale este tu je... takze cakam co bude zajtra.To pokusenie nazret mu tam bolo velmi velke a ja som neodolala...

sunnysweetie33

tatianka1..to by som ja nikdy nerobila,hrabat sa mu v osobnych veciach..ved ty mu nedas dychat a kontrolujes ho ako keby bol male decko..nezda sa ti..to je uz az chorobna ziarlivost..davaj pozor,aby si ho nestratila :(((

tatianka1

Vedela som na 100% ze ma v jednej veci klame,pohrabala som sa mu v kabele... zistil to... a uz som zla domyslava ziarliva majetnicka...same dobre privlastky.A odchadza

tatianka1

kixina.. ano ja viem,ale nejako sa neviem ovladat.Vcera som urobila nieco zle a on sa dnes chysta zbalit veci a odist.A ja sa mozem aj utrapit... posrala som to na plnej ciare

kixina

ach ludia, ziarlivost je v kazdom z nas, ale toto co tu citam....hmmm!!! Tatianka 1 sorry ale daj pozor co robis...ja byt muzom tak by ma nebavilo vzdy nieco riesit...ved kazdy clovek ma znamych a priatelov... a co ze si pisu a telefonuju...Jasne, ze aj so mnou to cukne ked pocujem v telefone zensky hlas..ale no a? ved vztah ma byt o dovere. No nic to...moj nazor.