"chalanska" zalezitost

annjelik

vies cecu my sa normalne milujeme ale bez toho lebo on to nechce pre neho je to ponizujuce neviem preco ale beriem to tak. on ma miluje taku aka som a nie len preto ci mu vyfajcim alebo nie.

evicka

Mne to vobec nerobi problem...moj terajsi bol prvy ,ktoremu som robila oral,aj som rovno prehltla..prvy krat to bolo zvlastne,divna chut..teraz mam uz techniku:Oked vystrekne,vobec to nedrzim v puse,rychlo to prehltnem,niekedy naozaj ani neviem,aku chut mal..takze moja rada...rychlo spapaj a nepremyslaj nad tym...ved i on tebe robi oral,nie?aj ty mas svoju specificku chut,tebe by sa pacilo,keby ta odmietal?hm?

lobo

..citaj "haa" ak uz sa to inac neda..podla mna myslela tym ze zboznuje vsetko z neho tak...ze ak je to vysledok sexualenho aktu,.,,nie traviaceho traktu...psychicky ma byt vysledok zo sexu dobry pocit ktory chces prezit spoloce...fyzicky zase vylucis tekutinu ako vysledok uspesneho pohlaveho styku ...a fyz-psych je vysledkom orgazmus...tak ak ta holka chce prezivat spolocny sex tak aj s tym orgazmom aj s dobrym pocitom a aj s tekutinou v zaludku...ked je to podla nej (inac aj mna=).) dokonaly sex...

haa?

tak miluj aj to,co nie je tekutina ale je to jeho a ide to von zo zadu.ved je to z jeho tela,ktore tak milujes.aky je to rozdiel??
indigo,cecu,sak to je ich nazor.oni vam nepisali,aki ste humusaci,tak neponizujte ani vy.

lessana

ja to robim najradsej. a vzdy aj prehlllltam! milujem ho a aj vsetky jeho tekutiny :-) tak ho mozem byt plna.. vsade ;-)

indigo

tomass ... ty si asi zazrany krestan---alebo ...ak som pochopil..lahkej zene sa das vyfajcit...ale tej co ju lubis nie??...