"chalanska" zalezitost

indigo

tomass ... ty si asi zazrany krestan---alebo ...ak som pochopil..lahkej zene sa das vyfajcit...ale tej co ju lubis nie??...

sjella

Baby, ja som to mojmu drahemu robila s radostou.. A strasne sa mi pacil pohlad nanho.. Casto som sa nanho popritom pozerala do oci.. No krasne to bolo.. U nas to bolo vacsinou ako predohra, takze ejakulat som v puse nemala.. No mimo toho mi to problem nerobilo. Naopak..

tomass

Ja by som sa dievčaťu , ktoré lúbim nenechal dať vyfajčiť. Kto vie možno zmením názor. Ale zasa na druhú stranu sa mi páči keby ju ja robím jazykom

cecu

stavim sa vy dve pri sexe s partermi len na seba mlcky cumite a myslite si ze nic lepsie neexistuje......ste uplne neemancipovane...co sa tyka sexu ...uplne mimo...

cecu

anjelik,,ten tvoj je asi nejaky iny...ked to od teba nekce...bud na teba hraje hru ze je vsetko fajn...lebo ta miluje...ale urcite tuzi po takych veciach ze si nevies ani predstavit...

cecu

anjelik,,ten tvoj je asi nejaky iny...ked to od teba nekce...bud na teba hraje hru ze je vsetko fajn...lebo ta miluje...ale urcite tuzi po takych veciach ze si nevies ani predstavit...

ninuska45

mne to pride uplne normalne to dokonca potom aj spapat... ma to sice specificku chut ale beriem to tak ako jeho sucast... a kedze ho milujem ako celok tak sa mi nehnusi ziadna jeho sucast... to je ako keby ste sa bozkavali a tebe by sa hnusili jeho sliny..

machulka006

hviezdicka: moj priatel by sa mi do ust tiez nespravil...le ista vlhkost je tam aj pred tym.....to ti neprekaza?