Záchvatovité prejedanie

lilith

jeni1: a myslíš si že vydržíš o jedej mrkve celý den? Nie nevydržíš! takýmto sposobom sa nechudne! ved neterba nejest,ale sa viac hýbat! ked nebudes jest,ochabnú ti akurát tak svaly,a budeš ako .....nechápem tomu ako môžte takto rozmýšlat...

misha

jeni1, tak sa priprav na ďalší jojo- efekt... po hladovaní príde na 100% prejedenie... a s ním pribratie.. k čomu to je, taký kolotoč?

jeni1

NO co ja chcem ma ANOREXIU.Ja sa jej nebojim , chcem z nou bojovat.A co? Aj tak hchcem byt konecne chuda tak jedini sposob ostav aNEJEST. Mam vysku 165cm a vahu60kg a mojim snoom je mat 50kg takze od zajtra zacinam nejest.Ved na den mi staci 1mrkva a je to.To je ucinne.A potom budem Konnecen stihla snad.Ved minule som vydrzala nejest 3dni nic a schudla som 3kila a potom ten hnusni jojoefekt.Ale teraz to tak nenecham tAK ANOREXIA PRIAPRAV SA ...........AK NIEKTO TAK MI NAPISTE NA JENNIFER612@AZET.SK PAPPAPAP

soffka

Ajojte kocky..ja jem najmenej 8x denne...samozrejme ze to nenecham v sebe..potom fucim ako lokomotiva a strasne sa potim...ja sa uz nechcem prezierat..

jeni1

AHOJJJ PREJEDACKA.AHOJ SIMONKA JO MA ZAUJALO TO CO SI PISALA ZE SI JEDLA LEN OVOCIE.JA SA SNAZIM ALE NEDOKAYEM TO SOM PRISLABA.MOHLA BI SI MI PROSIM ODPISAT NA MOOJ EMAIL.CHCELA BI SOM SA TA DACVO SPITAT . EMAIL-JENNIFER612@AZET.SK DAKUJM TI

bojovnik

ahoj,dievčatá.Páči sa mi to fórum,človek sa môže vyrozprávať,poradiť, posťažovať a pod.Ale myslím si,že je dôležité pri tejto poruche nielen sa radiť cez e-mail,ale pohľadať odborníka.Píšem o tom preto,lebo ako čítam hlavne tie diéty,tak to nie je to,čo by vám radil odborník.Podľa mňa tie diéty narobia len viac zla.Viem o čom hovorím,pretože som sa z toho liečila 3 mesiace v Pezinku a opakovane som bola na doliečenie/len 2 týždne,pretože moje pracovné povinnosti mi nedovolili viac/.Netvrdím,že som sa z prejedania vyliečila,to nie.Ale ten pobyt tam ma veľa naučil,hlavne poznať seba a viac si samú seba vážiť.A to si myslím je veľmi dôležité.

prejedacka

ahojte spolubojovnicky:)
Pred niekolkymi mesiacmi som mala bulimiu.Naucila som sa nevracat,ale prejedanie ostalo.Sice nie v takej brutalnej podobe,ale aj tak...a tak som si zaumienila,ze si o tom zistim vsetko co sa bude dat a tak viacej samej sebe porozumiem.Na nete som uz precitala vsetko co som nasla na googli pod heslom "zachvatovite prejedanie".Ale nejak ma to neuspokojilo,tak sa vas chcem spytat,ci nahodou neviete o nejakych knihach alebo cokolvek,kde sa tymto problemom zaoberaju.

simonka

nastenocka77
vies ako? za ten mesiac, som jedla LEN ovocie, na den mozno dva kila, jablka, melon, ananas, cerstve ovocie, a denne som cvicila asi dve hodiny, 500 az 1000 brusakov na den, kazdy tyzden som chodila bicyklovat 20km,nedotkla som sa nijakeho jedla ani rukou, okrem nizkotucneho jogurtu a ovocia.... vydrzala som... da sa to, ale len ten kto ma pevnu volu,ale vies co? mala som krasne nehty, gelove spravene, krasnu pokozku na tvari... a teraz.. moje vlastne dve nehty mi odpadli, nemam nehty na dvoch prstoch, vyhadzuju sa mi vyrazky stale, ked zjem nieco take ine ako je zdrave jedlo.... a tie vycitky, ze uz nedokazem mesiac jest len ovocie, zase.... ?? je to neskutocne, teraz sa snazim jest normalnu stravu, ale ziadne maslo, meso nejem... proste, zelenina, celozrne chleby a to ovocie... ale moj organizmus by uz skolaboval kebyze som dva krat podstupila toto iste... mozno som s normalnym jedlom pribrala... ze uz nemam 44 ale mozno 46 alebo 47... nevadi mi to.... som stastna, a viem, ze taketo drasticke diety sa nemaju zacinat, najucinnejsie je chudnutie pomale, ktora trva dlhsie ale ma trvaly ucinok... mozno som odbocila od otazky na aku si sa ma pytala, ja len som to xcela rozvinut co to premna bolo....

nastenocka77

simonka ako si dokazala schudnut za mesiac 15 kil??? teda ak sa smiem spytat

dysh: dakujem za reakciu, mas pravdu, vsetko je to v mojej hlave a uz fakt sa pokusim spamatat sa. dakujem za povzbudive slova :)a pytala si sa, ze preco jem.. tak neviem, mam v poslednom case take stavy, ze si myslim, ze nikomu na mne nezalezi, ze som sama a z toho jem a jem a jem :( ale uz to musi skoncit a dufam, ze sa mi podari