čakám dievčatko :))

kraaska

no tana ja som sa ti odmerala,a moje brušisko je v obvode 108 cm :)) mam velke brusko...a nikam inde som nepribrala..

tana 147

no viete čo? mna by zaujimalo, kolko cm mate obvod bruska...aspon by som vedela, či nemam brusko moc malicke, lebo aj lekar mi povedal, že aby som sa nebala, že mi podrastie, no ale zatial nič nebadam..neskusite mi len tak napisať, kolko cm mate v pase? zo zaujimavosti aby som vedela, ako vlasnte na tom som, lebo nepoznam ziadnu babu v takom obdobi tehu ako som ja...takže sa neviem porovnať:DD

tana 147

pozeram, že preberate strie no chvalabohu ich zatial nemam..ale ma hneva to,že ja mam malicke brusko...aj manzel mi to povedal, ved ja ked lezim alebo sedim, tak mam skoro také brusko ako kedysi pred tehu, čo je aj zle si myslim, lebo tych 8 kg som pribrala potom niekde inde:D ale nic nenarobim, este mame pred sebou tri mesiace možno mi narastie poriadny balon:D no sice jednu striu mam ale tu som mala vzdy na lavom boku pod bruskom tiez sa natieram kremom proti nim, kazdy vecer, no podla ma to nema az taky vplyv, ale kremujem sa rada...

kraaska

mojaeni ano,len brusko.zozadu ani neni vydiet ze som tehotna,a vyjdu na mna aj rifle co som nosila pred tehu,len ich nezapnem...

mojaeni

kraaska a tebe rastie iba brusko?lebo ak mas velke brusko, moze sa to stat, ze tie trie jednoducho vznuknu,je to to pre pruznost pokozky zaberak.

kraaska

mojaeni tak mozes byt rada,ja ich mam dole pod pupkom aa zvlastne ze iba na lavej strane...po tehu mi dufam trochu zblednu..

mojaeni

Ahojte,
Kraska, mne sa zatial na bruchu neurobil, ani pri prvom tehotenstve, tiez sa natieram. Ale zato mam nejake na bokch, no to mam este z obdobia dospievania, ked sa mi zmenila postava a ked som mala obdobia priberania a chudnutia. Zatial si musim poklopkat.
Tana, ja neviem, ja ani unavu necitim, prave naopak, mam dost energie. Ale je pravda, ze keby som mala od rana sedeit alebo lezat, tak ma to este viac unavi. kym daco robim, chodim, tak vobec unavu necitim. A v noci uz ani poriadne nespavam, len tak driemem, rano som hore uz o 6, tak si len lezim cakam, kedy vstane dcerenka.

kraaska

ahojte,no ja by som urcite nevydrzala v panelaku,nemat vlastny dvor s terasou asi by som umrela :)ja od rana iba lezim,pozeram tv,oddychujem.baby mate aj vy tie skarede strie?od zaciatku tehu sa natieram kremom proti striam,ale moje brusko vyzera hrozne,teraz som skusala aj detsky olej no som zvedava...

tana 147

ahojte, ano byvame teraz v rodinnom dome ale už čoskoro sa stahujeme aj my do panelaku, no neviem ako si zvyknem:) este ze mam rodicov tak blizko, budem u nich castejsie ako v byte...chceli by sme sa tamnastahovať este pred porodom...inac to aj vy ste také velmi unavene? ja kedy si lahnem, tak vtedy aj zaspim...prave teraz som sa zobudila:)) vkuse by som spala