čakám dievčatko :))

kraaska

mojaeni pockaj po porode aj ty rychlo schudnes,pri dvoch detoch si to ani neuvedomis :)) baby dnes som sa tolko nabicyklovala,celkom dobre mi to padlo :)

mojaeni

Kraaska, a ja celkom aj zavidim zenam, ktore su stihlea rastie len brusko,po porode budes vyzerat ako pred tehotenstvom a nebudes sa varit vo vlastnej stave.
Po prvom porode som sa pol roka nevmestila do svojich veci, cele leto som prenosila len volne tuniky a jedny roztahane rifle a citila som sa blbo. Mne to islo dolu velmi pomalicky, hoci som bola v neustalom kolobehu a pohybe.

mojaeni

Caute Tana, Kraaska,

tak aj ja som si pomerala moje brusko- v najsirsej casti ma 95cm, ja si myslim &tani, ze je to ok. Nemozeme sa porovnavat , pretoze kezdej zene rastie brusko inak a naozaj zeny, co priberaju len do bruska ,ich maju aj vacsie ovela. ja tiez priberam inde,aj v tvari som zbaculatela, hore stehna mi trochu narastli, zadok, ale s tym nic neanrobim, hoci ni som z toho natesena, lebo to su partie, co sa davju tazko dole. A pritom chodievam cvicit dva krat do tyzdna a doma bicyklujem,nie preto aby som chudla:o) ale aby som aspon nejaku kondicku mala. A pravda je aj to, ze dost jem.
tana, brusko ti urcite este do porodu podrastie, ver mi. Ja ho mam napr. dole take maksis, citim tam este rezervu, ale v hornej casti pod hrudnikom ma pri sedeni uz dost tlaci.

retra

podla mna je zbytocne reagovat na takeho somara. Ved lezanie na rizikovom, ked sa zena napriklad skoro otvara, zachranuje zivot babatka!

dd

smitec, len tak pre Tvoju info, na predoslej stranke kraaska pisala, ze ma skoliozu v bedrovej oblasti, tak asi ze je na rizikovom..skolioza nie je ziadna sranda a este ked ju zatazuje tehotenstvo!ja som cele tehu chodila poctivo do skoly, chodila som na privat na tyzdnovky, cestovala som vyse 80km, na konci 8.mes.som robila poslednu skusku a potom som este pomahala doma pri prerabke pri roznych drobnostiach..ale samozrejme, mala som bezproblemove tehu!raz by sa objavil nejaky problem, tak by som sa na vsetko vykaslala a lezala by som cele dni!

retra

Podla zakona tu NA SLOVENSKU sa zacina materska dov. 6-maximalne 8 tyzdnov pred porodom, tak aj keby zena velmi chcela, nemoze pracovat do 9 mesiaca, iba ze by bola SZCO.

kraaska

Tana podla mna to staci,a je lepsie mat mensie brusko,ja sa uz pomaly ani zohnut neviem,bo si ho tlacim.a este mi bude rast skoro 3 mesiace ,ved to nakonci budem vyzerat jak slonica,len s chudymi nohami a malym zadkom ,hehe

tana 147

kraaska,no a už som sa..takže ako som vravela, sa mi zda ze ho mam mensie, ja ho mam v tej najširšej časti 92cm...to mas super ja by som radsej iba do bruska chcela pribrať:D