cakam malinke,ale...

Príspevok v téme: cakam malinke,ale...
safa

...ale priatel sa zblaznil. neveri,ze je jeho,pricom za celych tych 5 rokov co sme spolu som nikdy na ineho chalana ani nepomyslela,ani som sa s inymi bez jeho pritomnosti nestykala osamote, chodili sme von spolu a s jeho kamosmi..neviem co robit,on sa musel zblaznit,mozno to je obranna reakcia pred sokom z toho,ze cakam male..ale ako mi to mohol povedat??? =(((((

safa

ta tvoja svokra je riadne eso =)) zavola ci ste doma,ale uz stoji predo dvermi takmer...mas ty ale nervy =))
u nas je hroza,to pocasie cim dalej horsie.mato dnes rano dosiel z prace a vravel,ze dedinu vyssie,je nasnezene..aj este jednu tiez posnezilo..zas nie ze na metre,len taka posypka,ale ze maju bielo..tak ale teraz? viem,ze to zmizne,ale proste des.u nas zatial k tomu nedoslo,akurat fuci ako sialene a stale len prsi,ale zima je tiez nehorazna.som bola teraz v obchode a som mala pocit,ze mi usi zamrznu.
vy teraz dako casto svadbujete,ze? ja by som tiez chcela ist. mozno by som sa vytancovala do porodu =))) by sme babo prinutili=)))

dd

fuuha Safa, tak teda posledny tyzden :) si to teda uzite :D..Ste teraz ako taka nerozlucna dvojica :)..tak budem napato cakat kedy sa ozves a drzat prsty, aby bolo vsetko v poriadku :)lebo neviem este, ako sa tu koncom tyzdna dostanem..v piatok asi pojdeme este k mojim rodicom nejak..a v sobotu ideme kamaratovi na svadbu..akurat tu bol teraz vecer a preberali sme cca program a rozpis "sluzieb" :)..
my sme vikendovali u mojich rodicov, bolo fajne :), tak si tam dobre oddychnem a mojej psychike sa tam dost ulavi..dneska som ale opat mala stresy a nervy..lebo tu dosla zasa svokricka..volala manzelovi, ze ci sme doma a uz mala odstavene auto na parkovisku..tak som akurat tak dobre nervy chytila..k Betke bola zas nasladla az strach..a mna ledva odzdravila..zas jej dopratala nohavice, uz ma z toho ide trafit, lebo ja som Betke v priebehu posledneho asi mesiaca a pol kupila dvoje nohavice..a teraz jej tu ona doprace zasa dalsie nohavice..och..no nic, nejdem sa rozculovat..
tak zelam dobru noc a sladke sny!papa :)

safa

=))))
a som tu zas...ak sa babo nerozhodne inac dovtedy,tak vo stvrtok na kontrolu...ale ze ma maximalne vraj podrzia ak by sa babu nechcelodo nedele,takze uz amme iste,ze nam bezi posledny tyzden,ak sa to cez tyzden nespusti..
a ako ste vikendovali? aj u vas sa tak zhorsilopocasie? u nas je dost zima a stale len prsi..aj ked na chvliku prestane,ale potom zas zacne

dd

Safa, tak drzim prsty, nech uz to teda je cim skor :)!tak si to u brata uzi, papa :)..130km..to teda dost usetrite..
my sme povikendovali..a zajtra uz zasa pondelok..jajaj..tak to leti strasne, ani nestiham poriadne vnimat..

safa

pekny vikend,teda uz aj jeho koniec aj tebe dd..ja sa balim,idem s bratom k nim,vecer tam dojde za mnou mato,lebo rano ideme na tu kontrolu,ak sa nic neudeje,tak aby sme nemuseli tolko cestovat..aspon usetrime nejakych 130km...tak caves =)

dd

ahoj Safa..tak teda ja vazne neviem :)..tomu Vasmu pokladu sa teda moc na ten nas svet nechce :D ked ani presviedcacie metody nepomahaju:)..ale tak snad uz teda najneskor po nedeli uz budes mat po a budes si uz uzivat babatko v naruci :)!
Lenka - zelam Vam stastnu cestu a aby Ste si NY uzili! :) a tiez stastny a zdravy navrat spat!budeme sa tesit na Teba :)

safa

vdaka baby...
=))) mojaeni-tvoja rada nezabera =))))
ale ja uz tiez dufam,ze ked tam v pondelok pridem,ze povedia,no,uz to vyvolame... nie ze aby boli problemy,ale uz aj strach mam co a ako,uz som fakt nervozna...joooj...takze tak..lenke stastnu cestu prajem spolu s rodinou,pekny vylet,potom popis co a ako
a vam holky pekny vikend =))keby som sa uz dlhsie neozyvala,uz som tam =))))

lenuliatko

cawte babule!!!! ja nestiham uz nic.my uz odchadzame.stihla som za ten tyzden toho dost porobit muselA som dat dom doporiadku a vsetkych nas zbalit.dali sme si tam poslat auto teda marek ja ani netusim ako to vybavil a nas uz tiez nalozia onedlho.
tak safa urcite porodis ked tu ja nebudem !!!!! asi ma porazi trafi slak a neviem este co vsetko dokopy.ale zelam ti nech uz to konecne bude,aby to bolo rychle bez problemov a aby si si aj uzila pohlad na svoje dietatko :)no a mato nech sa ukze ako ten spravny chlap a pomoze ti so vsetkym.hlavne netsresuj pekne predychaj a a mysli len nato ze onedlho z bude babo na svete :)ja sa hned ozvem ked prideme uvidime kedy to este bude no :)

DRZTE SA MI TU!!PAPA

mojaeni

safa,
najucinnejsi na urychlenie porodu je vraj sex, takze hor sa do prace:o)
Osobne s tym skusenosti nemam, lebo ja som svojho partnera nemala nablizku pri sebe, takze som to skusala najma tym pohybom,aj do nemocnice som chodievala samampeso a spat, co je riadny kusok, cele dni som bola na prechadzkach, kamosku som mala vzdy pri sebe, keby nahodou...ale nic. vraj aj pikantne jedla napomahaju.Verim, ze ak do pondelka neporodis, lekari ti uz pomozu.

safa

dakujem dd,pekny vikend aj tebe..lenka uz asi sla,ze? sa nejako neozvyva..
ja som sa v noci prebudila a len tak si polezala,a medzi tym sa prebudil mato-odkedy ten porod nie a nie dojst,tak tiez spi len tak,naoko..a sme sa bavili o tom,ze uz by sme to ozaj chceli mat az sebou.ved ked sa to tak vezme,keby som porodila na termin aspon (aj par dni skor som mohla),tak by som bola dnes z nemocnice uz nazad,a tak nas to len caka.ze jeho sa tiez co prejde okolo niekoho v praci stale len vypytuju,ze uz? este nie? ked vidia,ze bezi s telefonom von,aby nieco pocul a sa vracia,tak zas-a uz? a za len odpoveda nie.som povedala,ze som dufala,ze sa to rozbehne teraz piatok,sobota,lebo potom je zas v praci.a piatok presiel,sobota bezi a my nic. este to je dobre,ze dnes dojde ten brat s rodinou,ze keby nieco,tak dnes ma vybavi brat,alebo aj zajtra do nejkaeho kratsieho poobedia,vecer zas dojde mato,a pondelok zas robi-tak hadam uz sa podari dovtedy. ja uz neviem =(
inac,pekne si napisala,ze svokra bola ucukrikovana k malej..som sa pobavila.a byvaju v dome,ci byte? ze maju psi. my mame jedneho,take maleho,ale mame dom a psika vonku v bude =) a na prechadzky ho ebrie akurat tak ans matusko,bratov syn,ale to sa uz smejeme,ze ekd ho pes vidi,nevie kam sa ukryt,lebo matusko hotlko upuci,uvlaci,ustiska,ze ked odchadzaju,pes by sa mozno aj opil od radosti =))