Chcem mať dieťa, ale nechcem žiť s mužom. Poradíte mi?

Príspevok v téme: Chcem mať dieťa, ale nechcem žiť s mužom. Poradíte mi?
esthel..

Mam 28 rokov a chcela by som dieťa. Problém je v tom, že nechcem žiť s mužom v spoločnej domácnosti, kvôli dieťaťu. Nemam dobré skúsenosti s mužmi, tak preto ma ano nejako zvlášť nepriťahujú. Ale sama bez dieťaťa by som nechcela ostať žiť do smrti.
Čo si myslíte o tom keby som sa na chvíľu s niekym zoznámila, mimo môjho bydliska, otehotnela a potom mu zatajila
že som tehotná?
Chcela by som mať dieťa a žiť s ním sama, bez chlapa. čo si o tom myslíte?

nina5

quelle ja tiez neznasam ludi co neakceptuju nazor druheho a tiez viem ze nic nie je cierno-biele :) ale tiez nemam rada egoizmus.. ono sa tazko radi ked clovek nevidi uplne do toho problemu.. z dvoch troch viet vieme malo o situacii

lenuliatko

nechapem .najprv napises:Ale sama bez dieťaťa by som nechcela ostať žiť do smrti.
a potom:Chcela by som mať dieťa a žiť s ním sama, bez chlapa.
nanajvys divne myslenie.a krute vyuzit chlapa na otehotnenie.to sa daj radsej umelo oplodnit nejakym anonymnym darcom.

lenuliatko

nechapem .najprv napises:Ale sama bez dieťaťa by som nechcela ostať žiť do smrti.
a potom:Chcela by som mať dieťa a žiť s ním sama, bez chlapa.
nanajvys divne myslenie.a krute vyuzit chlapa na otehotnenie.to sa daj radsej umelo oplodnit nejakym anonymnym darcom.

nina5

quelle ja tiez neznasam ludi co neakceptuju nazor druheho a tiez viem ze nic nie je cierno-biele :) ale tiez nemam rada egoizmus.. ono sa tazko radi ked clovek nevidi uplne do toho problemu.. z dvoch troch viet vieme malo o situacii

lenuliatko

nechapem .najprv napises:Ale sama bez dieťaťa by som nechcela ostať žiť do smrti.
a potom:Chcela by som mať dieťa a žiť s ním sama, bez chlapa.
nanajvys divne myslenie.a krute vyuzit chlapa na otehotnenie.to sa daj radsej umelo oplodnit nejakym anonymnym darcom.

nina5

quelle ja tiez neznasam ludi co neakceptuju nazor druheho a tiez viem ze nic nie je cierno-biele :) ale tiez nemam rada egoizmus.. ono sa tazko radi ked clovek nevidi uplne do toho problemu.. z dvoch troch viet vieme malo o situacii

quelle

prepac nejak to zo mna vyletelo. Len nechapem ludi co nedokazu akceptovat iny nazor, okrem toho svojho. Nie je vsetko cierne a biele

nina5

ved hej, nevieme presne aky ma problem, tak je to tazko povedat.. ale ja hovorim o tom ze ak je to ciste proste z nejakeho rozmaru alebo z dovodu "ja nemam rada chlapov" tak mi to pride egoisticke.. a na 100% sa to nahradit neda.. to mas pravdu..

nina5

ved hej, nevieme presne aky ma problem, tak je to tazko povedat.. ale ja hovorim o tom ze ak je to ciste proste z nejakeho rozmaru alebo z dovodu "ja nemam rada chlapov" tak mi to pride egoisticke.. a na 100% sa to nahradit neda.. to mas pravdu..